Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Goldstar servisi
Beykoz Goldstar servisi

Beyaz eşyalarınız siz ev hanımlarının en kıymetlileridir. Bir bozulma anında erteleyemeyeceğiniz tek şey onlardır herhalde. Bu yüzden düzenli olarak bakım yaptırmak siz hanımları yolda bırakmayan beyaz eşya demektir. Beykoz Goldstar teknik servisi olarak siz hanımları düşünerek daha güvenli, daha kaliteli hizmet vermek adına her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. Tüm bölgelerde hizmetiniz de olduğumuz gibi Beykoz da da hizmet vermek adına yanınızdayız.

“Cihazlarınızdaki herhangi bir arızalanma durumunda en kısa sürede sizlere ulaşmak tek gayemiz.”

Beykoz Goldstar teknik servisi olarak, teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz müşterilerimizin sorunlarını gidermek adına kurulmuş çağrı merkezimiz uzman ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Goldalar markası olarak kalitemizden ödün vermeden çağa ayak uydurarak her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Çabamız siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmak.

Firmamızı Seçmenin Sizlere Sunduğu Avantajlar

Arkamızda verdiğimiz hizmetten dolayı memnun müşteriler bıraktığımızı görmek, işimizi hakkıyla yaptığımızın kanıtıdır. Aynı zamanda 7/24 hizmet veren çağrı merkezi elemanlarımız cihazınızla ilgili bir sorun yönelttiğiniz zaman bunları kayıt altına alır ve vermiş olduğunuz adrese en hızlı şekilde konusunda uzman ekibimizi yönlendirir.

Beykoz Goldstar servisi olarak Sadece goldstarmarkalı cihazlarınızda değil tüm dünya markası olan tüm cihazlarınızda sizlere doğru hizmet vermekten gurur duyarız. Beykoz Goldstar teknik servisi olarak bakım ve onarımını yaptığımız ürünler

  • Beyaz eşya
  • Kombi
  • Aspiratör
  • Klima
  • Termosifon
  • Küçük ev aletleri
  • Diğer

En hızlı teknik servisi sizlere sağlamak adına tüm teknik ekibimiz eğitim almakta ve kendilerini geliştirmektedirler.7/24 çalışan çağrı merkezi elemanlarımız tüm sorunlarınızı yanıtlamak adına sizleri beklemektedir.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım