Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Elektrolüx Servisi
Beykoz Elektrolüx Servisi

Elektrolüx Servisi

Beykoz Elektrolüx teknik servisi olarak uzun yıllardan beri sizlere en iyi, en hızlı ve en güvenilir servisi vermek adına her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. Tüm bu hizmetleri yerine getirebilmek adına sizlerin görüş ve önerilerinizi hep ön planda tutmaktayız. Sizleri memnun etmek tek hedefimiz.

Bu yüzden her zaman kendimizi yenileyerek çok daha iyi işler çıkartmaya çalışıyoruz. Teknolojiyi takip edip en yeni gelişmelere ayak uyduruyoruz.

Elektrolüx teknik servisi olarak, sizlere her türlü yardımda bulunmak adına teknik ekibimiz ile 7/24 telefon başında sizlere hizmet verebilmek adına beklemekteyiz. Her türlü beyaz eşyalarınızda basınızın sıkıştığı, üstesinden gelemediğiniz tüm sorunlarınızla ilgi bizi arayabilirsiniz. Uzman kadromuz sorununuzun giderilmesi adına ellerinden geleni yapacaklardır. Eğer yine de bir sonuca ulaşılamadıysanız

Beykoz Elektrolüx servisihizmetimizle Orijinal parça değişimi yapılması gerekiyorsa bu da hemen elemanlarımız tarafından size bilgi olarak aktarılır. Beyaz eşyam elektrolüx değil diye üzülmeyin işinde uzman olan ekibimiz sizindi sorununuza çözüm bulacaktır. Hangi marka olursa olsun cihazlarınızın bakım ve onarımı yapılabilir.

Bakım onarım yaptığımız ürünler

  • Beyaz eşya
  • Kombi.
  • Klima
  • Küçük ev aletleri
  • Dondurucular
  • Aspiratör
  • Termosifon

Orijinal parça değişiminde 1yıl parça garantisi veriyoruz. Beyaz eşya alanında ihtiyacınız olan tüm hizmetler için eğer telefondan ihtiyacınızı gideremediysek ekibimiz vermiş olduğunuz adrese tecrübeli elemanlarımızı göndererek size yerinde hizmet sunarlar. En hızlı şekilde adresinize ulaşarak nokta atışıyla sorunun sebebi anlaşılır.

Beykoz Elektrolüx teknik servisiekiplerimiz eğer gerekiyorsa yanlarında bulunan yedek parçayla sorunun giderilmesini sağlarlar yok eğer sorun yine de giderilemiyor ki bu çok düşük bir ihtimaldir o zaman cihazınız servisimize getirilir. En kısa sürede sıfırdan farkı olmayan cihazınız tekrar ekiplerimiz tarafından adresinize geri getirilir. Hem hızlı, hem güvenilir hem de en ucuz hizmeti vererek sizi arkamızda memnun bırakırız.

Beykoz Elektrolüx teknik servisi olarak her türlü görüş ve önerilerinizi almak adına 7/24 çalışkan ve tecrübeli ekimiz telefonların basında sizleri beklemektedir. Böyle daha hızlı ve istekleriniz doğrultusunda sizlere ulaşıp sorunlarınızı daha kısa çözebiliriz. Siz değerli müşterilerimiz memnuniyetiniz son derece önemlidir. Daha iyi hizmet, daha güvenilir hizmet sunmak bizim işimiz üstelik en düşük servis ücretiyle bundan böyle Beykoz’dayız.

Beykoz Elektrolüx Servisi

Özel Servis Olarak Hizmet vermekteyiz.


Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım