Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Dominox Servisi
Beykoz Dominox Servisi

BEYKOZ DOMİNOX SERVİSİ

Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre setler, ankastre fırın gibi en çok kullanılan Dominox markalı elektrikli ev aletlerinin en kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde Beykoz Dominox Servisi olarak tüm bakım, onarım ve parça değişimi gibi işlemlerini sağlamaktayız. Bizden alacağınız hizmetin her zaman arkasında olup, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek önceliğimizdir.

Beykoz Dominox Servisi Olarak Bizden Alacağınız Hizmetler

Beykoz Dominox servisi olarak, evlerde kullanılan tüm beyaz eşya, ankastre ocak ve setlerin ne kadar pahalı ve evleriniz için ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun farkında olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye çalışıyoruz. Siz değerli Dominox kullanıcılarına hizmet verirken cihazlarınızın hızlı ve kaliteli bir şekilde bakım, onarım ya da parça değişimi gibi işlemlerini sağlarken bu işlemlerin hem en iyi şekilde olması hem de bütçenizi sarsmayacak şekilde ekonomik olmasına özen gösteriyoruz. Yani kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet sağlarken sizleri de ekonomik anlamda düşünmek ilkelerimiz arasında en önde geliyor.

Beykoz Dominox servisi olarak Dominox markalı cihazlarınızdan birinin sadece sorun yaşatması durumunda değil, bunun dışında yıllık bakımlarının gerçekleştirilmesi işlemleri için de bize iletişim bilgilerimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çünkü böyle pahalı ve evlerimiz için önemli cihazların sadece sorun yaşatma durumunda servis çağırmayı beklersek çok daha maliyeti yüksek ve tamiri zaman alacak bir işlemle karşı karşıya gelebiliriz. Hatta belki de yeni bir cihaz almamız bile gerekebilir. Biz siz müşterilerimize yıllık bakım gibi daha düşük maliyetli bir servis hizmetini de önererek cihazlarınızı çok daha uzun ömürlü ve ilk günkü performansları ile kullanmanızı öneriyoruz.

Beykoz Dominox Servisi Olarak Neden Bizimle Çalışmalısınız?

  • Siz sorununuzu ya da talebinizi iletip bize ulaştıktan sonra çok kısa bir süre içinde adresinize konusunda uzman ve deneyimli teknik servis personellerimizi gönderiyoruz.
  • Bu teknik servis elemanlarımız ilgili işlemleri bittikten sonra sizlere cihazlarınızı daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlayacak bazı püf noktaları hakkında bilgi veriyorlar.
  • Diğer servislere göre verdiğimiz hizmetin çok daha kaliteli ve daha ekonomik olduğunu biliyoruz.

 

Beykoz Dominox Özel Servisi Olarak Profesyonel Beyaz Eşya Servis Hizmetleri Sunmaktayız.... 0216 606 08 40 Numaralı hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım