Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Amana Servisi
Beykoz Amana Servisi

Beykoz Amana Servisi olarak hizmet veren firmamız, İstanbul’un birçok ilçesinde beyaz eşyalar ve elektronik ev aletlerinin bakım onarım ve parça değişimlerini itina ile yapmaktadır. Uzman personelimiz ve ileri teknolojiye sahip arıza tespit cihazlarımızla gününde teslimat yapılan eşyalarınıza ait tüm sorunlar en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren servisimiz eve veya işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz Amana marka beyaz eşya arıza ve bakımı konusunda 7gün 24 saat hizmet esasına göre randevularınıza açık durumdadır.

Beykoz Amana servisi hizmetlerinde kusursuz işçilik ve en uygun fiyat uygulamaları ile görev yapan servisimiz, adreslerinizden teslim aldığı tüm beyaz eşyaları en kısa sürede sorunsuz olarak iade etmektedir. Son teknoloji ile üretilen beyaz eşya markaları arasında yer alan Amana marka

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Fırın
  • Ankastre Ürünleri
  • Elektronik ev ve mutfak cihazları

Tamir, bakım ve garantili parça değişimleri konusunda hizmet veren uzman teknik servisimiz, çözümsüz arıza yoktur yaklaşımıyla, en zor sorunların üstesinden gelecek teknik bilgilere sahiptir.

Beykoz Amana Servisinde Kaliteli ve Ekonomik Çözümler

Beykoz Amana servisi olarak en önemli özelliğimiz, yaptığımız hizmetlerdeki kalite düzeyidir. Büyük küçük tüm sorunlarda aynı ciddiyet ve hassasiyetle görev yapan uzmanlarımız, en hızlı ve kalıcı çözümlerle hizmet vermektedir. Büyük maddi giderlerle sahip olunan beyaz eşyalar, ev konforuna yönelik olarak önemli işlevlere sahiptir. Arıza hallerinde yaşamın akışında önemli sıkıntılar yaşanır ve konfor kaybına sebep olur. Firmamız müşteri mağduriyetine yol açmamak adına tüm hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümlere imza atmaktadır.

Beykoz Amana servisi taleplerinizde önemli hususlardan biri de, servis ücretlerinin ekonomik olarak uygun düzeylerde olmasıdır. Firmamız bakım, onarım, parça değişim hizmetlerinde en uygun fiyat ve ödeme koşulları sunmaktadır. Sektörde uzun yılların verdiği tecrübe ve teknik donanıma sahip uzman personeller ile görev yapan servisimize iletişim numaralarımızdan veya internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Alınan randevular en kısa süre içerisinde değerlendirilerek beyaz eşyalarınızda meydana gelen sorunlar servisimiz tarafından kaliteli ve ekonomik olmak üzere çözülmektedir. Her konuda bilgi almak üzere firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

BEYKOZ AMANA SERVİS Hizmetleri.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım