Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Whirlpool Servisi
Ataşehir Whirlpool Servisi

Ataşehir Whirlpool Servisi 0216 606 0 840 konusunda uzman personel ve geniş servis imkânları ile hizmet üreten firmamız, İstanbul genelinde beyaz eşya montaj, bakım, onarım ve garantili parça değişimi yapmaktadır. Geniş servis olanaklarına sahip olan firmamız, arıza taleplerinizin alınmasını takiben, gün içinde ev veya işyerlerinize gelerek sorunlarınızı çözmektedir. Whirlpool markasına sahip bulunan tüm

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Şofben
  • Elektrik Süpürgesi
  • Fırın
  • Küçük Mutfak Aletleri

Türünden tüm eşyalarınızın bakım tamir, onarım ve garantili yedek parça değişimi firmamız tarafından en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Ataşehir Whirlpool servisi ihtiyaçlarınızda yapmanız gereken tek şey, uzmanlığından ve teknik bilgisinden emin olacağınız bir Whirlpool servisi ile bağlantı kurmak olmalıdır. Sektörde uzman olmayan firma ya da kişilerin eşyalarınıza vereceği maddi manevi kayıplar, telafisi olmayan sonuçlara yol açmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar, gelişen teknolojinin gereklerine uygun olarak kendini sürekli yenileyerek hizmet vermektedir. Uzman teknik servisimiz beyaz eşya tamirinde en ileri teknolojik arıza tespit cihazları kullanarak hizmet üretmektedir. Bu sebeple arızalar anında tespit edilerek mağdur olmanızın önüne geçilmektedir.

Whirlpool Servisinde Kalite ve Güven Sunuyoruz

Ataşehir Whirlpool özel servisi teknik kapasitenin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışını da gerektirmektedir. Firma çalışanlarımız bunun bilincinde olarak tüm bakım onarım, arıza ve parça değişimlerinde kalıcı çözümlere odaklanmaktadır. Sürekli arıza gösteren cihazların performansı giderek düşmekte ve atıl hale gelmektedir. Bu sebeple servis ihtiyacı hissettiğinizde mutlaka uzman kuruluşlardan destek talep etmelisiniz. Firmamız, büyük maddi bedeller ödeyerek aldığınız kıymetli eşyalarınızın uzun süre kullanılmasına olanak sağlayan tedbirler alarak çözüm üretmektedir.

Ataşehir Whirlpool servisi olarak İstanbul genelinde birçok ilçeden en çok aranan servis olmanın gururuyla, müşterilerimizin güvenine layık olmaya özen gösteriyoruz. Beyaz eşyalarınızın ev konforuna katkıların kesintiye uğramaması için canla başla çalışan teknik ekibimiz, en kısa sürelerde sorunlara kalıcı olarak çözmektedir. Sürekli müşteri tavsiyesi ile sektörde öncü firmalar arasında yer bulan firmamız 7/24 müşteri hizmetleri hattından randevu taleplerinize cevap vermektedir. İnternet adreslerimizden veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak tüm sorunlarınızdan en kısa sürede ve kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım