Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Teba Servisi
Ataşehir Teba Servisi

Ataşehir Teba servisi 0216 606 0 840 hizmetlerinde profesyonel yöntemlerle en hızlı çözümlerin tek adresi olan firmamız, uzun yılların verdiği tecrübeyle İstanbul’da birçok semte servis hizmeti götürmektedir. Teknolojik gelişmelerin ışığında kendisini her daim yenileyen uzman personelimiz montaj, demontaj, onarım, bakım ve orijinal parça konusunda hizmet vermektedir. Güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden alacağınız randevular, tüm sorunlarınızın çözüme ulaşması adına verilmiş bir teminattır. En kısa sürede adreslere intikal eden servis araçlarımız, eşyalarınızı tamir ve bakımından sonra sağlam olarak adreslerinize iade etmektedir.

AtaşehirTeba Servisi olarak güler yüzlü hizmet ve kaliteli çözümleri kendinde ilke edinen bir anlayışla hizmet üreten firmamız, sektördeki en uygun fiyat seçenekleriyle kalıcı çözümlerin tek adresidir. Beyaz eşyaların ve elektrikli ev aletlerinin insan yaşamındaki etkileri düşünüldüğünde, servis hizmetlerinin önemi daha da iyi anlaşılmaktadır. Ev ve işyerlerinde yaşam konforu sağlayan her türlü beyaz eşyaların servisi konusunda güvenle başvurabileceğiniz bir çözüm ortağı olan firmamız,

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinası
  • Bulaşık Makinası
  • Kurutma Makinası
  • Ankastre Ürünler konusunda hizmetinizdedir.

 Tüm Teba marka ürünleri kapsayan geniş bir yelpazede hizmet veren firmamız 7/24 randevu sistemiyle görev yapmaktadır.

AtaşehirTeba Marka Beyaz Servisinde Uzman Dokunuşlar

AtaşehirTeba servisi ihtiyaçlarınızda en küçük bir kaygı duymadan arayabileceğiniz firmamız, tamamı uzman teknik personellerden oluşan bir kadroya sahiptir. Tüm montaj, bakım, onarım ve parça değişimleri olağanüstü bir titizlikle yapılmaktadır. Tüm servis hizmetlerinde eşyalarınız uzman dokunuşlara sahip sihirli ellerde kalıcı çözümlere kavuşmaktadır. Arıza yaptığında yaşam konforunuzu kesintiye uğratan beyaz eşyalar, periyodik bakıma ihtiyaç duyan son derece hassas yapıya sahip cihazlardır.

AtaşehirTeba servisi konusunda uzman olan ekibimiz, beyaz eşyaların bakımı konusunda da emsalsiz hizmetler vermektedir. Tarafımızdan bakımı belirli sürelerde yapılan eşyalar, hem çalışma performansını artırmakta, hem de uzun ömürlü bir şekilde uzun yıllar herhangi bir sorun çıkarmadan görev yapmaktadır. Ataşehir ilçesinde, Teba marka beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinde tüm sorunlarınız için firmamızın telefonlarından bize ulaşarak her konuda bilgi alabilir, en uygun fiyat avantajları ve ödeme kolaylıkları içeren servis hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım