Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Subzero Servisi
Ataşehir Subzero Servisi


Ataşehir Subzero Servisi

Ataşehir Subzero Servisi; Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri istekleri ile taleplerini en üst seviyede karşılamak, kalite hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Beyaz Eşya Servisi Olarak Profesyonel hizmetler sağlayarak, Hızlı ve yerinde montaj, bakım servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Beyaz eşya kullanımı artık günümüz teknolojisinde insanlara kolaylık sağlamakta, insanlara rahat yaşam kolaylığı sunmaktadır.

Kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar her evde kullanılmakta ve arıza yapmadan önce kendisini belli etmektedir. Eşyalarınızın arıza yayması durumda, Ataşehir Subzero Servisi konusunda uzman teknik ekiple sizlere hizmet sunmaktayız.

Ataşehir Subzero Özel Servisi; sizlere en kısa zamanda hızlı ve kaliteli servis hizmeti sunmak ve arıza yaptığı zaman onarım için günlerce beklemek zorunda kalmamanız için sizlere aynı gün içinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca onarımı yapılan eşyalarınıza işçilik ile parça garantisi sunmaktayız.

Ataşehir Subzero IKINOX firması olarak çamaşır ve bulaşık makineniz için yapılması gerekenlerle ilgili birkaç örnek verecek olursak;

Çamaşır makineniz su boşaltma esnasında bir sorunla karşılaşıyorsa, elektrik beyni kumanda etmiyor, su pompası bozulmuş ya da giderde bir tıkanıklık söz konusu demektir.

Cihazınız su kaçırıyorsa, tahliye boruları ya da su girişlerinin sıkıntılı olmasından kaynaklanabilir.

Cihaz hiç çalışmıyorsa elektrik bağlantısı olup olmadığına bakınız.

Makinenin süzgeçlerinde tıkanma olup olmadığına bakın. Eğer varsa bu emiş gücünü engelleyebilir.

Su gider hortumunun ortalama 50 cm. yükseklikte olduğunu kontrol ediniz. Belirtilen düzeyden alçak ise düzeltiniz.

Ataşehir Subzero Özel Servisi; Subzero marka ürünlerin bakım / onarım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Ataşehir Subzero IKINOX Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·         İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·         Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·         Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·         Randevuya zamanında gideriz.

·         Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·         Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız

Ataşehir IKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağıile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Ataşehir Subzero özel servisi, hizmetlerimizden faydalanmak, teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım