Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir İndesit servisi
Ataşehir İndesit servisi

Ataşehir İndesit servisi 0216 606 0 840 olarak garantili, hızlı çözümler ve en uygun fiyat garantisiyle İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz. İleri teknoloji ürünü olan İndesit marka beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin montaj, onarım, bakım ve garantili parça değişim işlemlerinde firma merkezimizi arayarak, güler yüzlü ofis personelimizden randevu talep edebilirsiniz. Firmamız kurulduğu günden beri, müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak hizmet vermekte ve her geçen gün müşteri portföyü genişlemektedir. Her türlü sorunun çözümünü ait kalıcı çözümler üreten uzmanlarımız, en ileri tekniklerle üretilmiş arıza tespit cihazları kullanmaktadır.

Ataşehir İndesit servisi olarak hizmet verdiğimiz tüm ev ve işyerlerinde farklı arızalarla karşılaşmamıza rağmen elektronik yapıdaki beyaz eşyaların arıza sebepleri arasında en çok,

  • Elektrik Bağlantı sorunları
  • Üretimde Oluşan Kısmi Hatalar
  • Kullanıcı Hataları
  • Cihazların Anahtar veya Kumanda Arızaları
  • Yanlış Montaj

Gibi sebepler yüzünden arıza halleri oluştuğu görülmektedir. Bu gibi hallerde cihazlar hiçbir şekilde kurcalanmadan, en hızlı şekilde uzman bir teknik servis aranmalıdır. Firmamız bu tür acil aramalara gün içinde müdahale ederek en kısa sürede sorunların çözümünü sağlamaktadır.

Ataşehir İndesit Servisinde Hizmette Son Nokta

Ataşehir İndesit servisi hizmetlerinde önemediğimiz en önemli husus, sürekli emsal firmalardan daha ileride olabilmek ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerin güvenine layık olabilmektir. Bu sebeple ev ve işyerlerinde kullandığınız İndesit marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrikli ev aletleri, elektrik süpürgesi vb. gibi değerli eşyalarınızın servis hizmetlerinde kılı kırk yaran bir özenle hizmet veriyoruz.

Ataşehir İndesit servisi taleplerinizde gezici servisimiz vasıtasıyla verilen adreslere ulaşan uzman ekibimiz, arızanın durumuna göre yerinde veya firmamızın merkezindeki teknik atölyelerimizde sorunları gidermektedir. En uygun fiyatları ve ödeme koşulları ile hizmet üreten firmamız, beyaz eşya servisinde gelinebilecek son noktadaki kaliteli çözümleri en kısa sürede yaparak, müşterilerin mağduriyetini gidermektedir. Haftanın her günü randevu taleplerinizi alan müşteri temsilcilerimiz, kısa süreler içeren randevu günleri vererek yaşadığınız sorunların kâbusa dönüşmesini önlemektedir. İndesit marka tüm eşyalarınızın bakım, onarım, tamir ve parça değişim ihtiyaçlarınızda firmamızı arayarak her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım