Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Frigidaire Servisi
Ataşehir Frigidaire Servisi

Ataşehir Frigidaire Servisi

Ataşehir Frigidaire Servisi 0216 606 0 840 hizmetlerinde kalite ve güvenin tek adresi olan firmamız, müşteri tavsiyeleri ile her geçen gün daha fazla müşteri kapasitesine sahip olmaktadır. Ataşehir ilçesinin yanında İstanbul’un farklı birçok ilçesinde montaj, onarım, bakım hizmetleri veren firmamız, orijinal yedek parça temininde garantili hizmetlerle sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Teknik kapasitesi yüksek uzman personelden oluşan servisimiz, firmamıza ait gezici servis araçlarıyla aynı gün içinde arıza tamiri yapan ender servisler arasında yer almaktadır. Yerinde tamiri mümkün olmayan arızalarda ise en kısa zamanda kalıcı çözümler üretilmektedir.

 Ataşehir Frigidaire Servisi konusunda önemli tecrübelere sahip olan uzman personelimiz, beyaz eşya arızaları konusunda birçok farklı sebeple karşı karşıya kalmaktadır. Bunlar arasında en sık karşılaşılan arıza sebepleri ise,

  • Üretimden Kaynaklanan Fabrikasyon Hatalar
  • Enerji Sağlayan Kablolar veya Enerji Girişlerindeki Hatalar
  • Elektronik Sistem veya Gösterge Panellerindeki Arızalar
  • Kullanıcı Hataları
  • Kullanılmış Parça Değişimi Yapılması

Firmamız bu ve buna benzer tüm sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilecek teknik kapasiteye sahip uzmanlardan oluşmaktadır. En iyi fiyat garantisiyle en hızlı çözümleri üreten firmamız, tüketici bilinçlendirilmesi konusunda da önemli hizmetler vermektedir.

Beyaz Eşya Kullanımı Konusunda Bilinçli Olmak Önemlidir

 Ataşehir Frigidaire servisi konusunda uzman olan firma çalışanlarımız, servis hizmeti verdikleri müşterileri kullanım konusunda bilinçlendirerek olası arızalar karşı önlem almanızı sağlamaktadır. İleri teknoloji ile üretilmiş olan dünya markası Frigidaire beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım hizmetleri sırasında, kullanımda önemli püf noktaları anlatılarak, tüketicilerin bilinçli hale gelmesi sağlanmaktadır. Para kazanmayı hep ikinci planda gören bir anlayışla hizmet üreten firmamız, bu anlayış sebebiyle her geçen gün büyüyen bir müşteri portföyüne sahiptir.

Ataşehir Frigidaire Özel servisi olarak vermiş olduğumuz montaj, bakım, tamir ve orijinal parça değişimlerinde yüksek özenle görev yapan firmamız, yaşam alanlarınızda konfor sağlayan tüm beyaz eşya çeşitleri ve elektrikli ev aletleri konusunda kaliteli çözümlerle hizmet üretmektedir. Firmamızın iletişim hatlarından bizi arayarak en acil çözüm gerektiren sorunlarınızın çözümünü sağlamak için randevu talep edebilir, en uygun fiyat ve ödeme koşulları içeren servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım