Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Yenidoğan Subzero Servisi
Yenidoğan Subzero Servisi

İstanbul’un en iyi firmaları arasında yer alan Yenidoğan IKINOX Servisi olarak beyaz eşyalarınızın ilk günkü performansla çalışmasını sağlıyoruz. Teknik bilgi, tedarik desteği ile ekibimiz her daim sorunlarınıza çözüm olmaktadır. Hizmet verdiğimiz Subzero marka genel ürünler;

·        Ankastre mutfak cihazları.

·        Çamaşır makinesi.

·        Bulaşık makinesi.

·        Fırın.

·        Buzdolabı.

Yenidoğan Subzero Servisi 

Beyaz eşyaların bakım, onarım ve tamir hizmetleri yapmaktadır. Tek buzdolabında iki farklı motorun bulunduğu Subzero buzdolapları İkili soğutma sistemi sayesinde dondurucu veya soğutucu bölmelerinde gıdaların saklanması için en uygun hava koşullarını oluşturuyor. Bu soğutucular, gıdaların yapısını ya da lezzetini koruyan bir mahzen olarak düşünmek daha doğru olur. Hayatımızdaki yeri tartışmasız paha biçilemez durumdadır. Yenidoğan Subzero Servisi olarak güvenilir ayrıca yılların var ettiği tecrübe ile istediğiniz şartlarda yanınızda olmaktayız.

 Subzero Servis Yenidoğan 

Yenidoğan IKINOX Servisimiz öncelikle restoranlar ve oteller gibi pişirme endeksi çok olan alanlarda hizmet verir iken, günümüz şartlarında kaliteli işlevsellik tutkunu özel hedef kitleye ayrıcalıklı bir hizmet vermektedir. Bugün Subzero ailesinin bir üyesi IKINOX cihaz bakımında profesyonel ev kullanımına uygun hale gelmiştir.

Yenidoğan Subzero Beyaz Eşya Servisi  

Cihazlarına Yenidoğan Subzero çatısında beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İhtiyaç duyacağınız tüm beyaz eşya servisi, bakım, arıza, tamir gibi işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafından en hızlı, 1 yıl garantili olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kalite sağlamlığı ile güvenle kullandığınız eşyalarınız artık en uygun fiyatlar ile Yenidoğan IKINOX  Servisi tarafımızdan yapılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmanızı istiyoruz. Size bir telefon kadar yakınız.

Güvenli Kalite ile buluşmanız amacıyla bizi arayın!    Yenidoğan Subzero Servisi iletişim: 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Etiketler:servis

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım