Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Yenidoğan Sharp Servisi
Yenidoğan Sharp Servisi

Yenidoğan çevresine IKINOX servisimizin hizmet verdiği ürünler ;

·        SHARP BuzdolabıTürkiye .

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Fırın, davlumbaz.

·        Ankastre ürünler servisi.

Yenidoğan Sharp Servisi  

Yenidoğan pazarlarındaki gelişmelerle birlikte teknolojisi de gelişen elektronik eşya sektörü, teknolojik gelişimin temeline verimliliği oturtuyor.Servis talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Yenidoğan  Sharp Teknik Servisi hizmet verdiği onarım, bakım ve arızalara garanti vermektedir.

Sharp Servis Yenidoğan 

Anında çözüm üretmek için çalışan IKINOX,  SHARP markalı cihazlarınıza bir yıl garantili teknik servis hizmeti verir. İstanbul anadolu yakasına hizmet veren IKINOX servisi çağrı merkezlerimizden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Onarılması gereken beyaz eşyalarınız, ankastreleriniz ve kombileriniz için Yenidoğan IKINOX servisi için bize ulaşın!

Yenidoğan Sharp Servis 

Hızlı ve güvenilir teknik servis anlayışı ile gezici mobil araçları ile aynı gün SHARP ürünlerinize servis imkanı. Vermiş olduğumuz hizmetler için Yenidoğan Sharp Servisi teknik ekip konusunda uzman ekiplerimiz size yönlendirilecektir. Teknik destek ekibimiz  sürekli eğitimlere tabi tutulur.

Yenidoğan Sharp Beyaz Eşya Servisi   

Yenidoğan Sharp Servisi beyaz eşya, ankastre ve buzdolabı arızalarınız için montaj bakım arıza, yedek parça satış sonrası hizmetleri sunmaktadır. 7/24  0216 606 08 40 Çağrı Merkezimizi arayabilir; beklemeden yorulmadan profesyonel SHARP Servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.Tüm beyaz eşyalarınızın servisi ve sürekli yapılması gereken bakımlarda güvenli hizmetin garantisini Yenidoğan  IKINOX Servisi olarak size sunuyoruz.

Yenidoğan Sharp çağrı merkezi :0216 606 08 40

 FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım