Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Yenidoğan Franke Servisi
Yenidoğan Franke Servisi

Yenidoğan Franke Servisi teknik servis hizmetleri olarak Yenidoğan de on beş yıldır hizmet vermekteyiz. Tecrübeli kadromuzla hizmet vermekten onur duyarız. Yolumuza itinayla devam etmekteyiz. Bizim sloganımız önce güven sonra zamanında hizmet ilkesiyle bağdaşarak yol almaktır.  Bu sebeple müşterilerimizi ve işimizi önemseyerek zevkle hizmet vermekten kaçınmıyoruz. En önemli kısmı yerimizin aynı noktada, aynı ismi güvenle muhafaza etmektedir. Müşterilerimize güven vermek en büyük hedefimizdir.

Yenidoğan Franke Servisi 

FRANKE yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır;

·        Ankastre ürünler.

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Ocak, fırın.

·        Davlumbaz.

·        Mikrodalga.

Franke Servis Yenidoğan 

Yenidoğan Franke Servisi, Firmamız uzun yıllar boyunca düzenli, tecrübeli kadrosu ile yıllardır aynı yerinde müşterilerimize hizmet vermektedir. Franke marka beyaz eşyalarınızı sağlıklı, profesyonel kadromuz ile bakım, onarım yapıyoruz. Uzman kadro ve ekipmanlar ile hizmet veriyoruz. On beş yıllık tecrübeyle beyaz eşya uzmanlık alanımız, yapılan işlerimiz servisimiz güvencesinde, garantili yapıyoruz.

Yenidoğan Franke Servis 

Yenidoğan Franke Servisi, kadrosundaki deneyimli ve konusunda uzman çalışanları ile hızlı, güvenilir ve sektöründeki son teknolojik yenilikleri uygulayabilen bir beyaz eşya hizmeti veren teknik servisi olarak faaliyet görtermektedir.Kalite sağlamlığı ile güvenle kullandığınız eşyalarınız artık en uygun fiyatlar, Yenidoğan Franke Servisi tarafımızdan yapılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmanızı istiyoruz. Size bir telefon kadar yakınız.

Yenidoğan Franke Ankastre Servisi  

Yenidoğan IKINOX Servisi; bugüne kadar tamamlamış olduğu taahhütlerinde müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan ve bu ihtiyaçlar çerçevesinde çözümler sunan, enerji tasarrufunu öne çıkaran, mevcut teknolojilerin kullanımında müşterisini bilinçlendirerek optimum sistem çözümünü belirleyen, müşterinin orta ve uzun vadede sorunsuz bir mekanik altyapıya sahip olmasını sağlayarak, %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Güvenli Kalite ile buluşmanız amacıyla bizi arayın!

Yenidoğan FRANKE Servisi iletişim: 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım