Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Uğurmumcu Franke Servisi
Uğurmumcu Franke Servisi

Franke Türkiye , bugün mutfak sistemleri ürün grubu içerisinde, tüm ankastre mutfak cihazları, kendi sektöründe Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip firmasıdır.

Uğurmumcu Franke Servisi yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır;

·        Ankastre ürünler.

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Ocak, fırın.

·        Davlumbaz.

·        Mikrodalga

Uğurmumcu Franke Servisi  

Franke marka servisi olan Uğurmumcu IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakımı durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunuyoruz. Beyaz eşya servisi için yardıma ihtiyaç duyabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Fırınlardan başlarsak; fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşerek, arıza yapabiliyor.

Franke Servisi Uğurmumcu 

Peki, bunu nasıl anlarsınız?

Fırın ısıtma gücünü kaybeder veya yemeklerinizi çiğ bırakır. Bakım, onarım gibi sebepten dolayı Uğurmumcu Franke servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.Franke, en yeni tasarımlar, kullanışlı ürünler ile Türkiye’nin çeşitli ankastre ürün gamını sunmaktadır. Franke ocak, fırın ve davlumbaz kombinasyon alımlarında mutfağınızı tamamlayacak bulaşık makinesi  ve mikrodalgafırın yenilikçi, farklı birçok özelliği bünyesinde barındıran ve dünyanın ilk ankastre üreticisi olarak kabul edilen marka, mutfak tasarımında mimarlar ile sinerji içinde çalışıyor. Mutfak dekorasyonuna uygun özel üretim imkanı sağlayarak müşterilerine yaşam kalitesi sunuyor.

Uğurmumcu Franke Servis 

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Uğurmumcu Franke Servisi olarak müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Franke Ankastre Servisi Uğurmumcu  

Uğurmumcu IKINOX  hizmetlerinden hemen yararlanın! Beyaz eşyalar şüphesiz ev ortamı içinde fazlaca kullandığımız ya da varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımların düzenli bir şekilde vaktinde uzman ekip tarafından garanti ile yaptırın. Saat sınırı olmadan hizmet vermeye devam etmesi Uğurmumcu IKINOX SERVİSİ olarak siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetinizdeyiz. 

7/24 teknik servisi Uğurmumcu bölgesi IKINOX iletişim :0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım