Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Uğurmumcu Amana Servisi
Uğurmumcu Amana Servisi

Uğurmumcu Amana Servisi olarak beyaz eşyalarınızın ilk günkü performansla çalışmasını sağlayan, teknik bilgi desteği ile Uğurmumcu çevresinde ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.

Uğurmumcu Amana Servisi

Hizmet verdiğimiz Amana marka elektronik eşyalarımız;

Çamaşır makinesi,

Bulaşık makinesi,

Fırın,

Buzdolabı,

Ankastre cihazlar,

Amana Servis Uğurmumcu  

Uğurmumcu çevresine geniş araç filomuz, uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve 15 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Uğurmumcu Amana Beyaz Eşya Servis güvencesi ile uygun fiyatlarla beyaz eşya yıllık periyodik bakımları, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden 1 yıl boyu yararlanabilirsiniz.

Uğurmumcu Amana Servis

Güçlü su püskürtme özellikleri, yoğun kirleri kolayca söken sıcak su güçleri, sarsılmayan ve baskıya dayanıklı raf üniteleri, zamandan enerjiden tasarruf ettiren teknolojileri, ergonomik dış tasarımları, mekanlarda şıklık yaratan görünümleri ile Amana bulaşık makineleri sektörün en iyi cihazlarından olmaya devam etmektedir. Amana bulaşık makinesi kullanıyor ve ilk günkü performansını sürekli olmasını istiyorsanız arıza, bakım taleplerinizi Uğurmumcu Amana servisi aracılığıyla karşılamanız gerekir.

Amana Servisi Uğurmumcu 

İhtiyaç duyacağınız tüm beyaz eşya servisi, bakım, arıza ve montaj tamir işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafından hızlı veya 1 yıl garantili olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kalitesi sağlamlığı ile güvenle kullandığınız beyaz eşyalarınız için artık uygun fiyatlar servisi hizmetleri size bir telefon kadar yakın. Uğurmumcu Amana Servisi olarak araçlarımız ile İstanbul'un tüm semtlere  hızlı sürede hizmet vermekteyiz.

Uğurmumcu Amana Servisi 

Eviniz veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servisi için bizi arayın! IKINOX servis arıza kaydı oluşturarak, size en yakın zamanda ulaşırız.

Uğurmumcu IKINOX SERVİSİ İLETİŞİM: 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım