Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Suadiye Whirlpool Servisi
Suadiye Whirlpool Servisi

Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Whirlpool servisi olan IKINOX,Suadiye Whirlpool Servisi buzdolabı veya bulaşık makinesi gibi eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Ayrıca birçok ürünün yedek parçası rahatlıkla bulunmaktadır. Örneğin; buzdolabı yedek parça , çamaşır, bulaşık makineleri vb.

Suadiye Whirlpool Servisi

Suadiye Whirlpool servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·        Derin dondurucu.

·        Buzdolabı. 

·        Çamaşır makinesi.

·        Bulaşık makinesi.

·        Set üstü ocaklar.

·        Kurutma makinesi.

·        Ankastre cihazlar.

·        Kombi.

Whirlpool Servis Suadiye 

Suadiye Whirlpool Servisi Suadiye civar semtlerine beyaz eşya bakım /onarım hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşyalarınız zamanla deforme olabilir. Bunun sonucunda çeşitli arızalar ortaya çıkmakta. Böyle durumda ihtiyacınız olan tek şey güvenilir bir servis firmasıyla iletişime geçmenizdir. Yaptığımız bakım/onarım çalışmasının arkasında durarak sizlerin güvenini kazanmaktayız. Sizler de eşyalarınızı profesyonel ellere teslim etmek istiyor iseniz, bizlere ulaşarak arıza kaydı bıraka bilirsiniz.

Suadiye Whirlpool Servis

Sizler de arıza çıkarmış ürünleriniz konusunda IKINOX servisi ile iletişime geçtiğiniz anda yardım alabilirsiniz. Uzman ekibimizin sunduğu kaliteli, güvenilirve uzun ömürlü hizmetler sayesinde artık beyaz eşyalarınız her daim ilk günkü gibi olmaktadır.

Whirlpool Ankastre Servis Suadiye 

Suadiye Whirlpool Servisi olarak siz değerli müşterilerimize, İstanbul Anadolu Yakası içinde tüm semtler anında yardıma imkanı sağlamaktayız. Profesyonel bir ekip tarafından sunulan hizmetlerimiz, tüm müşterilerimize yüksek memnuniyet sunmaktadır. Bu memnuniyet sayesinde bizler de kendimizi daha da geliştirerek, verdiğimiz hizmetlerin kalitesini artırmaktayız.

Suadiye Whirlpool Beyaz Eşya Servisi

IKINOX Servis, Whirlpool gibi birçok markanın beyaz eşya, kombi ve diğer elektrikli ev aletlerinin montajını, bakımını ve onarımını yapan IKINOX beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Suadiye ve çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, uzman ekiplerle sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

IKINOX Whirlpool servis İletişim :0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım