Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Suadiye Teba Servisi
Suadiye Teba Servisi

Teba Servisi İstanbul'un her bölgesine servis ulaştırmaktadır. Arıza talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman teknisyenler Tebamarkalı tüm cihazların arızalarına uzman bir şekilde çözüm üretmektedir.

Suadiye Teba Servisi 

Suadiye IKINOX servisimizin hizmet verdiği ürün çeşitleri;

·        Buzdolabı.

·        Teba Fırın servisi .

·        Çamaşır Makinesi. 

·        Bulaşık Makinesi.

·        Kurutma makinaları.

·        Ankastre set cihazları.

Teba Servis Suadiye              

Suadiye IKINOX Servisi olarak kaliteli, hızlıca  güvenilir bir hizmet anlayışı olan firmamız, on beş yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Suadiye Teba Servisi hizmetleri arasında bulunan beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım-montajı bulunmaktadır. Beyaz Eşya'da yerinde onarım hizmeti veren firmamız değişen yedek parçalara garanti formu düzenleyerek bir yıl garanti vermektedir. Bir yıl içersinde arızalanan aynı parça ücret alınmadan garanti dahilinde değişmektedir.

Suadiye Teba Ankastre Servisi  

Yenilikçi ve farklı birçok özelliği bünyesinde barındıran ve dünyanın ilk ankastre üreticisi olarak kabul edilen marka, mutfak tasarımında mimarlar ile sinerji içinde çalışıyor. İleri teknolojiyi ve el işçiliğini ürünlerinde harmanlayan TEBA markası yetenekli ayrıca tecrübeli ellerin dokunuşuyla şekilleniyor. Mutfak dekorasyonuna uygun özel üretim imkanı sağlamaktadır. Suadiye IKINOX Servisi müşterilerine yaşam kalitesi sunan aradığınız servisdir. Profesyonelliğini de ekibimizde bulabilirsiniz.

Teba Beyaz Eşya Servisi Suadiye 

İstanbul genelinde Suadiye IKINOX servis olarak sizlere makinelerinizi sorunsuzca kullanmanızı sağlayacak kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir uygulamalarını sunmaktayız.

Suadiye Teba Servisi iletişim: 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım