Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Suadiye Regal Servisi
Suadiye Regal Servisi

Profesyonel uzman kadrosu, REGAL teknik servisi olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.Suadiye Regal Servis olarak servis verdiğimiz genel eşyalar;

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Ocak, aspiratörler.

·        Kombi.

·        Kurutma makinaları.

·        Ankastre cihazlar.

Suadiye Regal Servisi 

Suadiye Regal Servisi yıllar'dan beri Sizlere İstanbul - Suadiye de hizmet sunmaktadır. Her daim daha iyi daha hızlı şekilde güvenli hizmetler vermekteyiz. Sizler için her zaman en tecrübeli ve işinde uzman teknisyenlerle çalılşmaktayız. Teknisyenlerimiz yeni gelişen teknoloji hakkında eğitime tabi tutulmaktadır. Aynı gün içerisinde servis imkanıyla sizleri olabildiğince kısa sürede arızalardan kurtarmaktayız. Yaşayacağınız her sorunda bizi aramanız yeterlidir. Geniş kapsamlı çalışma alanlarımız olduğu için ekiplerimizi sizlere en kısa sürede yönlendirmekteyiz.

Regal Servis Suadiye 

Takdir Sizden Hizmet Bizden!

Vizyonumuz;

Suadiye Regal Servisi olarak sektöründe tek adres olmak!

Kişi ya da firmalara çözüm odaklı, sorunsuz hizmet sunarak müşteri sadakati yaratmak! Müşterilerimizle birlikte oluşturduğumuz aileye güven aşılayarak, onların memnuniyetlerini sağlamaktır.

Suadiye Regal Servis 

Misyonumuz;

Suadiye IKINOX Servisi; yüksek hizmet kalitesini standart kılmak,

Müşterilerimizin beklentilerine uygun çalışmak,

Teknoloji ile birlikte gelişmek,

Teknik kadronun gelişimine destek olmak,

Hizmetler verirken temel değerlerimizden sapmamak.

Beyaz eşya ürünlerinizin performansı, elektrik veya su tasarrufu için orjinal aksesuarları servisimizden temin edebilirsiniz.

Regal Servisi Suadiye  

Garantili servisi ve bakım hizmeti sunan Suadiye Regal Servisi; kısa sürede kalitesiyle müşterilerinden aldığı güçle, İstanbul’un lider servislerinden biri oldu. Beyaz eşyalarınızın bakımı, onarımı, tamiri, kurulumu gibi herşeyi gerçekleştirmekteyiz. En uygun fiyatlarda görevimizi yerine getiriyoruz.

Suadiye Regal Beyaz Eşya Servisi 

Telefon, faks veya online form aracılığıyla bildirilen tüm talepleri değerlendirir, dinler, anlar ve zaman kaybetmeden cevaplarız.

Soru ya da görüşleriniz için, lütfen! Bizimle iletişime geçiniz!

Suadiye IKINOX Regal İletişim Numarası:0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım