Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Suadiye Dominox Servisi
Suadiye Dominox Servisi

Suadiye Dominox Servisi olarak müşterilerimizin hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek, en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyoruz.

Suadiye Dominox Servisi 

Suadiye çevresinde hizmetini sunduğumuz Dominox yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır;

·        Ankastre ürünler.

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Ocak, fırın.

·        Davlumbaz.

·        Mikrodalga.

Dominox Servis Suadiye 

NEDEN beyaz eşyalar ve servisi bu kadar önemli?

Örneğin; Hepimizin evinde çeşitli özelliklere ait çamaşır makinesi var. Yavaş yavaş yaygınlaşan  kurutma makinesi henüz bu kadar kullanılmıyor. Çamaşır makineleri üzerimizden büyük bir yükü aldı fakat, kurutma işlemlerinde bize yardımcı olmuyor.  Artık çok geniş balkonlara veya bahçeli evlere sahip olmadığımız için istediğimiz zaman çamaşırlarımızı kurutamayabiliyoruz. Bunun yanı sıra dışarıda çamaşırlarımızı kurutmak, yaşadığınız yere göre çamaşırlarınızın kötü kokmasına sebep olabiliyor. Çamaşırlarınızı asabileceğiniz temiz veya geniş ortamlar olsa bile her zaman bu tür işlere zaman ayıramayabilirsiniz. Aynı zamanda açık hava yerine çamaşırlarınızı evde kurutmanız, ileriki zamanlarda astım ve alerji gibi solunum yolu hastalıkları yaşamanıza sebep olabilir.

Suadiye Dominox Servis 

Hem daha sağlıklı koşullarda hemde zahmetsiz kurutma işlemleri yapabilmek için çamaşır kurutma makinesi satın alabilirsiniz. Makineyi alırken kilo kapasitesi, kullandığı kurutma teknolojisi, enerji sınıfı, markası ve size sunduğu özellikleri göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz. Eskiye göre daha uygun fiyatlara bulabileceğiniz makineler ile ev işlerinizde biraz daha kolaylık getirebilirisiniz.

Dominox Ankastre Servis Suadiye 

Dominox makineleri her yıkamada tasarruf sağlama özellikleri, yenilikçi tasarımları, daha az gürültülü ve titreşimli yapıları, akıllı kontrol mekanizmaları, en zor lekeleri çıkaran temizleme modelleri ile sektörün en iyi markalarından biridir. Makinelerinizin ilk günkü performanslarını koruması için arıza- bakım taleplerinizi Suadiye Dominox Servisi aracılığıyla karşılayın! Huzurun güvenin rahatını ayrıcalığını yaşayın! Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Size IKINOX servisi sözünün garantisini hizmetlerimizle veriyoruz.

Suadiye Dominox Servisi  

Suadiye IKINOX; yedi gün yirmidört saat DESTEK Servisi hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

Suadiye Dominox cagri merkezi : 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.  

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım