Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Suadiye Amana Servisi
Suadiye Amana Servisi

Suadiye IKINOX Amana Servisi; Güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız yıllardır, beyaz eşya sektöründe olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. 

Suadiye Amana Servisi

Suadiye Amana servisimizin hizmet verdiği ürünler;

·    Buzdolabı.

·    Çamaşır makinası.

·    Bulaşık makinası.

·    Fırın, davlumbaz.

·    Ankastre ürünler.                                                                                                                                                                     

Aynı gün servis imkanı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış oldugunuz sorunlar için tamir  hizmeti sunuyoruz.IKINOX Servisini  talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları güvenli, profosyonel ve ekonomik çözüm sunmaktadır.

Amana Servis Suadiye 

Suadiye Amana Servisi Beyaz eşya servisi Suadiye civar semtlerine beyaz eşya arıza servisi hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7 günü, AMANA IKINOX teknik servisini arayabilir; beklemeden, yorulmadan profesyonel hizmetten yararlana bilirsiniz.

·    Acil nöbetçi Servis.

·    Hizmet anlayışımız.

·    Servis personelimiz için sağlık, hijyen kurallarına uyulması gereken kuralların en başında gelir.

·    Ürünlere yerinde bakım, onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir.

·    Uzun süreli tamir gereken veya servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Suadiye Amana Servis 

Suadiye Amana Servisi Evlerde, tüketici elektroniği ürünlerimiz konforunuzu yükseltip, evdeki eğlencenizi artırırken, gelişmiş enerji yönetimi sistemlerimiz sorunlarınızı azaltıyor ve tasarruf ettiriyor. İş yeri ve aradaki her yer için, misyonumuz her zaman insanların yaşam kalitesini artıracak benzersiz ürünler ve çözümler yaratmaktır.

Amana Servisi Suadiye  

Suadiye AMANA IKINOX beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Suadiye çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Acil Servis Desteği yüzde yüz güvenilir, uzman ekip. Yaygın Servis Ağı. Zamanında randevu, profesyonel ekip anlayışı genel prensiplerimizdir.

IKINOX Amana Servis tel no: 0216 606 08 40 bir telefon kadar yanınızdayız!

 

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım