Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Şifa İndesit Servisi
Şifa İndesit Servisi

Uzun süreli tamir gereken veya servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla ayrıntılı hizmet anlayışımız ile Şifa İndesit Ikınox Servisi hep yanınızdadır.

Şifa İndesit Servisi 

Bu amaçla; ürün bilgileri, teknik destek, kampanya detayı ve uygulamaları, bayi adres bilgileri gibi her türlü sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor. Ayrıca, sürekli yapılan anketlerle düzenli olarak müşteri memnuniyeti ölçülür.

 Ayrıntılı Hizmet Anlayışımız nelerdir?

·        Acil Nöbetçi Servisi.

·        Servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir.

·        Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla çözümler uygulanır.

İndesit Servis Şifa 

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren İndesit Türkiye beyaz eşya ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardım Şifa İndesit Servisi IKINOX ile servis almanın yolunu keşfedin.

 Siz müşterilerimize yardım edeceğimiz başlıca beyaz eşyalar:

·        Çamaşır makinası.

·        Kurutma makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Buzdolabı.

·        Derin dondurucu.

·        Ocak, fırın.

·        Davlumbaz.

Şifa İndesit Beyaz Eşya Servisi  

Örneğin; Çamaşır makinam su boşaltmıyor, su almıyor. Çamaşır makinası çok gürültülü çalışıyor ya da makinam sarsıntılı çalışıyor. Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor, deterjan çekmecesinden su kaçırıyor. Çamaşır makinası deterjan almıyor, altından su kaçırıyor veya makinam duruluma ya da sıkma yapmıyor gibi problemleriniz varsa hiç düşünmeden

Haftanın 7 günü, Şifa İndesit Servisi arayabilir; beklemeden, yorulmadan profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.

Şifa Acil Servis desteği%100 güvenilir, uzman teknik ekip. Yaygın servis ağı. Zamanında randevu, profesyonel ekip ile tanışın taleplerinize hızlı bir şekilde  cevap alın.

Profesyonel servis anlayışını yakından tanıyın!

Şifa İNDESİT Servisi TEL NO: 0216 606 08 40 arayın!

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım