Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Şifa Franke Servisi
Şifa Franke Servisi

Şifa Franke Servisi olarak beyaz eşya, kombi ürünlerinizin, bakım, montaj ve arıza giderme sürecini profesyonel ve titiz adımlar izleyerek çözüme ulaştırıyoruz. Hızlı, garantili ve tecrübeli servisimizden siz de destek almak istiyorsanız, IKINOX SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40 ulaşabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Şifa Franke Servisi

Şifa Franke Servisi olarak her türlü sorunun üstesinden gelen deneyimli personelimiz sürekli kendini geliştirerek, alanındaki teknoloji gelişmelerini yakından takip etmektedir.Şifa Franke IKINOX  Servisiolarak tamda burada devreye girmekteyiz. Konusun da uzman ekibimiz sayesinde ürünlerinize her türlü onarım parça değişimi sağlanarak arızanız giderilir.

Franke Servis Şifa  

IKINOX Şifa Franke Servisi ürün hizmetleri şunlardır;

·       Ankastre ürünler.

·       Buzdolabı.

·       Çamaşır makinesi.

·       Bulaşık makinesi.

·       Ocak, fırın.

·       Davlumbaz.

·       Mikrodalga.

Şifa Franke Servis 

Şifa Franke Servisi;Franke marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.Şifa Franke IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Şifa Franke Ankastre Servisi

Şifa IKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24hizmet vermektedir.

IKINOX Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım