Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Şifa Buzdolabı Servisi
Şifa Buzdolabı Servisi

Şifa Buzdolabı Servisi İstanbul genelinde hizmet vermeye yıllardır devam ediyoruz. Şifa müşterilerine en hızlı  güvenilir, hizmeti vermek için haftanın yedi gün yirmi dört saat boyunca çalışmalar yapıyoruz.Şifa Buzdolabı Servisi tarafından en küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun giderilir. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştirilir.Buzdolabı Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlayarak kullanılır vaziyete getirerek size bırakıyoruz.

Şifa Buzdolabı Servisi 

Ev eşyalarının hayatımızdaki rolü tartışmasız çok büyüktür. Bazen eşyalarımızda bakım, onarım gereksinimi ortaya çıkabilir. Örneğin; Buzdolapları zamanla sürekli kullanımdan dolayı aşınır ya da çeşitli arızalar çıkarmaya başlar. Genellikle iyi soğutmama, buzlanma veya çok elektrik harcama gibi problemler olduğu gibi ses yapma, koku gelmesi ve komple çalışmaması gibi büyük sorunlarda oluşabilir.Buzdolabınızı yeni alırken boyutu, özellikleri, az enerji harcaması kadar teknik servis performans ayarlarına dikkat edin. İyi bir buzdolabı kadar iyi bir servis ekibi de önemlidir. Şifa Buzdolabı Servisi her konuda size yardımcı olur.

Buzdolabı Servis Şifa 

Buzdolapları yüksek performans ile çalışması için düzenli bakım yaptırılması gerekir. Şifa Buzdolabı Servisi ile yaptıracağınız rutin bakımlar buzdolabınızın ömrünü uzatır. Daha az elektrik harcamasını sağlar ve sizin için tehlikeli ya da masraflı oluşacak arızayı önlemenizi sağlar.Şifa Buzdolabı Servisi olarak siz müşterilerimize tavsiyemiz; buzdolabı kapısını çok sık şekilde uzun süreli açık tutulması ısı kaybına neden olur. Isıyı koruyabilmek için sürekli çalışır bu da buzdolabının yorulmasına, fazla enerji harcamasına ve zamanla bozulmasına neden olur. Ayrıca buzdolabına sıcak bir şey, üstü açık sıvılar konulmamalıdır.

Şifa Buzdolabı Servis

Şifa Buzdolabı Servisi, Bakım, onarım ihtiyacınız için firmamız her zaman hazırdır.

IKINOX TEL NO: 0216606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.  

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım