Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Şifa Bulaşık Makinası Servisi
Şifa Bulaşık Makinası Servisi

Şifa Bulaşık Makinası Servisi  günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan IKINOX Servisi,  Bulaşık Makinası ankastre set , derin dondurucu ve buzdolabı arızası ya da bakım gerektiren durumlarda size en kaliteli hizmet sunar.

Şifa Bulaşık Makinası Servisi 

Şifa da bulunan servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Kurutma makinası.

·        Derin dondurucu.

·        Ocak.

·        Ankeastre cihazlar.

Bulaşık Makinası Servis Şifa 

Beyaz eşya servisi amaçlı başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde  sorun çıksa işleriniz aksamaya başlar. Özellikle bulaşık makinasının işlevi çok büyüktür. Arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaç doğmaktadır.

Şifa Bulaşık Makinası Servis

En küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun gideriliyor. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştiriliyor. IKINOX Beyaz Eşya Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlayarak, kullanılır bir vaziyete getirerek size bırakıyoruz.Sürdürülebilirlik ve estetiğin çoğu zaman bir arada bulunması zor oluyor, İşte tam bu amaçla; profesyonel hizmet, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Şifa Bulaşık Makinası Servisi hizmetleriyle tanışıyorsunuz.

Şifa Bulaşık Makinası Servisi Çağrı Merkezi : 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.  

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım