Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sarıgazi Teba Servisi
Sarıgazi Teba Servisi

TEBA marka servisi olan Teba Servisi Sarıgazi IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakımı durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.

Sarıgazi Teba Servisi  

IKINOX Servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler;

·        Ankastre ürünler.

·        Buzdolabı.

·        Teba Çamaşır makinesi .

·        Bulaşık makinesi.

·        Ocak, fırın.

·        Davlumbaz.

·        Mikrodalga.

Teba Servis Sarıgazi 

TEBA beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok husus bulunuyor. Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşer ya da arıza yapabiliyor. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybeder ve yemeklerinizi çiğ bırakır. Bakım, onarım gibi sebepten dolayı Sarıgazi Teba Servisi  hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Sarıgazi Teba Servisi  

TEBA ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Sarıgazi IKINOX servis olarak hep yanındayız.

Teba Ankastre Servis Sarıgazi  

Sarıgazi Anadolu yakasındaki bütün bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamir, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır.İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Sarıgazi ve çevresinde ikamet eden müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Sarıgazi Teba Beyaz Eşya Servisi 

TEBA servis Sarıgazi hizmetlerinden hemen yararlana bilirsiniz. Beyaz eşyalar şüphesiz ev ortamı içinde fazlaca kullandığımız ve varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımların düzenli bir şekilde vaktinde uzman  ekip tarafından garanti ile yapılır.

7/24 teknik servis Sarıgazi bölgesi IKINOX  iletişim :0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım