Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sarıgazi Franke Servisi
Sarıgazi Franke Servisi

Türkiye ile mutfaklar, estetik ve fonksiyonel şekilde tasarlanan ürün detayı ile etkiliyecidir. Siyah veya almond renk seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uyum sağlamakta, ürünlerin kombinasyonu nasıl olursa olsun sonuç; paha biçilmez bir göz ziyafetine dönüşmektedir. Marka servisi olanFranke Servis Sarıgazi IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakım ve onarım durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.

Sarıgazi Franke Servisi

Ürün gamı şunlardır;

·    Ankastre set ürünleri.

·    Buzdolabı.

·    Armatür.

·    Ocak, fırın.

·    Davlumbaz.

·    Mikrodalga.

Franke Servis Sarıgazi  

Sarıgazi FRANKE Servisi beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok konu bulunuyor. Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşer ya da arıza yapabiliyor. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybeder ve yemeklerinizi çiğ bırakır.

Bakım veya onarım gibi sebepten dolayı Sarıgazi Franke Servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Sarıgazi Franke Servis 

Franke ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Sarıgazi Franke IKINOX servisi olarak hep yanındayız.

Franke Servisi Sarıgazi 

Sarıgazi Anadolu yakasındaki bütün bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamir, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır. Kurulmuş olduğu yıldan günümüze kadar müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için sürekli olarak kendini yenilemeye çalışıp günün gereksinimlerine cevap verebilmek amacıyla da gerekli adımları gerçekleştirmekteyiz.

Sarıgazi Franke Ankastre Servisi 

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Sarıgazi ve çevresinde ikamet eden müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

7/24 teknik servisi IKINOX Franke iletişim : 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım