Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Samandıra Subzero Servisi
Samandıra Subzero Servisi

Samandıra IKINOX Servisi olarak beyaz eşyalarınızın ilk günkü performansla çalışmasını sağlamaktadır. Teknik bilgi, tedarik desteği ile İstanbul’un en iyi firmaları arasında yer alan ekibimizin hizmet verdiği Subzero marka ürünler;

·        Ankastre mutfak cihazları.

·        Çamaşır makinesi.

·        Bulaşık makinesi.

·        Fırın.

·        Buzdolabı.

Samandıra Subzero Servisi

Samandıra çevresinde güven ve kalite eşliğinde, beyaz eşyaların bakım, onarımve tamir hizmetleri yapmaktadır. Tek buzdolabında iki farklı motorun bulunduğu Subzero buzdolapları İkili soğutma sistemi sayesinde dondurucu veya soğutucu bölmelerinde gıdaların saklanması için en uygun hava koşullarını oluşturuyor. Bu soğutucular, gıdaların yapısını ya da lezzetini koruyan bir mahzen olarak düşünmek daha doğru olur. Hayatımızdaki yeri tartışmasız paha biçilemez durumdadır. Samandıra SUBZERO Servisi olarak güvenilir, ayrıca yılların var ettiği tecrübe ile istediğiniz şartlarda yanınızdayız.

Subzero Servis Samandıra

Samandıra IKINOX Servisimiz öncelikle restoranlarve oteller gibi pişirme endeksiçok olan alanlarda hizmet verir iken, günümüz şartlarında kaliteli işlevsellik tutkunu özel hedef kitleye ayrıcalıklı bir hizmet vermektedir. Bugün Subzero ailesinin bir üyesi IKINOX cihaz bakımında profesyonel ev kullanımına uygun hale gelmiştir.

Samandıra Subzero Servis

Cihazlara Subzero çatısında beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İhtiyaç duyacağınız tüm beyaz eşya servisi, bakım, arıza, tamir gibi işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafından en hızlı, bir yıl garantili olarak Siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Kalite sağlamlığı ile güvenle kullandığınız eşyalarınız artık en uygun fiyat ile Samandıra IKINOX Servisi tarafımızdan yapılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmanızı istiyoruz. Size bir telefon kadar yakınız!

Kaliteyle buluşmanız dileğiyle!

Samandıra IKINOX Subzero Servisi iletişim: 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım