Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ömerli Subzero Servisi
Ömerli Subzero Servisi

SUBZERO servisi olarak beyaz eşya sektöründe bakım, onarım ve tamir hizmetleri verdiğimiz genel ürünler;

·        Ankastre set ürünleri.

·        Çamaşır makinesi.

·        Bulaşık makinesi.

·        Fırın.

·        Buzdolabı.

Ömerli Subzero Servisi 

Servis ihtiyaçlarınızın daha kaliteli hale getirilmesi veya zaman kaybetmeden hizmet almak amacıyla kurulmuş olan online servis talep formu tarafınızdan doldurulduğunda, dakikalar içerisinde IKINOX servisimiz tarafından aranacaksınız.

Subzero Servis Ömerli 

Garanti:

Ömerli Subzero Servisi; Beyaz eşya, kombi arızalarının onarım süreci bizim her şeyden önemlidir. Kaliteli hizmet için araçlarımızda bulunan yedek parça stoku ile onarımlarınızı yerinde, kısa zamanda yapıyoruz.

Ömerli Subzero Servis 

Onarım Süreci:

Beyaz eşya arızalarının onarım süreci bizim her şeyden önemlidir. Ömerli Subzero Servisi kaliteli bir hizmet için Sizler her teknik servis ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorunlarınızın hemen çözülmesini sağlıyoruz. Firmamız bu anlamda sizlere garanti veriyor. Bizi tanıyarak daha büyük bir güvenle ürünlerinizi Ömerli SUBZERO Servisine teslim ettireceksiniz. Önceliğimiz yerinde hizmet vermeye çalışmaktır. Ancak zor uygulama gerektiren ürünleri atölyemize götürüp en iyi şekilde onarılmasını  sağlamaktayız.

Ömerli Subzero Ankastre Servisi  

Uygulama tekniği tavsiyelerimiz;

Fırın

Ortalama ömrü 10 yıl olan fırınlarınıza bakım yaptırmayı ihmal etmeyin. Isıya dayanıklı bir kabın içine bir su bardağı kadar su dökün ve mikrodalganızın içine yerleştirip çalıştırın. Sonrasında temizliğinizi yapın, cihazlarınızı kirli bırakmayın.Elektrik bölmelerine su gelmesinden kaçının.Mikrodalgalarda ısıtılmaması gereken yiyecekleri ısıtmaya çalışmayın.Aşırı sıcaklıklar yerine kullanım kılavuzunda belirtilen sıcaklıklarda yemeklerinizi hazırlayın.Arıza durumlarında cihazlarınızı söküp tamir etmeye çalışmayın, IKINOX özel servis desteği alın!

Ocaklar

Eğer ocaklarınız cam yüzeyliyse sert temizleyiciler kullanmamalısınız. Krem temizleyiciyi yumuşak bir bez yardımıyla kullanmalısınız.Yüzeye ağır tencereleri sert şekilde koymamalısınız.Elektrik bağlantılarını ya da gaz giderlerini düzeni olarak kontrol ettirmelisiniz.

Çamaşır makineleri

Çamaşır makinelerinize ağır yüklerde çamaşırlar koymamalısınız.Tavsiye edilen temizleyiciler haricinde temizleyici kullanmamalısınız.Sularınız kireçli ise kireç sökücü kullanmalısınız.Su borularınızın düzenli kontrollerini yaptırmalısınız.Aşırı ses veya titreme durumlarında Ömerli Subzero Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Ömerli Subzero Servisi olarak zamanında ve kesintisiz hizmet vermek, ana ilkemizdir!

Ömerli IKINOX Servisi iletişim: 0216 606 08 40     FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım