Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ömerli Siemens Servisi
Ömerli Siemens Servisi

Elektrikli aletler bakımından evlerin vazgeçilmez markası olan SİEMENS 'in, her markada olduğu gibi kendi bünyesinde de sorunlar yaşadığı ürünleri bulunmaktadır. Uzun ömürlü ürün anlayışları olsa da yaşanan yıpranma, bozulma gibi durumlar hizmetin servis boyutuna önem kazandırmıştır.

Ömerli Siemens Servisi 

IKINOX Ömerli SİEMENSServisi olarak çözülmemiş bir problem kalmayana kadar ince detaylar halinde işimizi yapmaktayız. Uzman ve işin ehli ekibimiz sayesinde arızalanmış ürünlerinizi kısa zaman içinde çözüme kavuşarak mağduriyetleriniz. Bu nedenle sorunlara anında çözüm üretmek için çabalamaktayız.

Siemens Servis Ömerli 

Ömerli SİEMENS Servis olarak olar hizmet verdiğimiz bazı ürünler;

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinesi.

·        Çamaşır kurutma makinesi.

·        Bulaşık makinesi.

·        Fırın, davlumbaz.

·        Ankastre ürünler servisi.

Ömerli Siemens Servis 

Ömerli SİEMENS Servisi;beyaz eşya servisi kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi üzerinde itinayla durmaktadır. Bünyemizde bulunan her markanın kendi kulvarın da pek çok özellikleri içermektedir.Soğutucularda geniş hacim, pişirme gruplarında mükemmel tasarımlar, davlumbaz serisinden üstün teknolojik aletlerine kadar servisimiz,kapsamlı olarak arıza çalışması yapmaktadır. Tam donanımlı uzman ekibimizle bakım, onarım ve montaj hizmetini garanti işçilikle sunarız.

Ömerli Siemens Ankastre Servisi  

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden  Siemens Servis Ömerli , başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır.Bünyemizdeki tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir. Bu yapı sayesinde hizmetlerimiz siz müşterilerimize aksama olmadan devamlılığı sağlamaktadır.

IKINOX TEL NO :0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım