Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Küçükyalı Profilo Servisi
Küçükyalı Profilo Servisi

Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Profilo servisi olan IKINOX, Küçükyalı Profilo buzdolabı servisi veya bulaşık makinesi gibi eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Ayrıca birçok ürünün yedek parçası rahatlıkla bulunmaktadır. Örneğin; buzdolabı yedek parça , çamaşır, bulaşık makineleri vb.

Küçükyalı Profilo Servisi

Küçükyalı PROFİLO servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·        Derin dondurucu.

·        Buzdolabı. 

·        Çamaşır makinesi.

·        Bulaşık makinesi.

·        Set üstü ocaklar.

·        Kurutma makinesi.

·        Ankastre cihazlar.

·        Kombi.

Küçükyalı Profilo Servisi, yılların verdiği deneyim ve birikimleri ile üst düzey hizmet anlayış ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.

Profilo Servis Küçükyalı 

Küçükyalı Profilo Servisi Küçükyalı civar semtlerine beyaz eşya bakım /onarım hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşyalarınız zamanla deforme olabilir. Bunun sonucunda çeşitli arızalar ortaya çıkmakta. Böyle durumda ihtiyacınız olan tek şey güvenilir bir servis firmasıyla iletişime geçmenizdir. Yaptığımız bakım/onarım çalışmasının arkasında durarak sizlerin güvenini kazanmaktayız. Sizler de eşyalarınızı profesyonel ellere teslim etmek istiyor iseniz, bizlere ulaşarak arıza kaydı bıraka bilirsiniz.

Küçükyalı Profilo Servis

Sizler de arıza çıkarmış ürünleriniz konusunda IKINOX servisi ile iletişime geçtiğiniz anda yardım alabilirsiniz. Uzman ekibimizin sunduğu kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü hizmetler sayesinde artık beyaz eşyalarınız her daim ilk günkü gibi olmaktadır.

Küçükyalı Profilo Servisi olarak siz değerli müşterilerimize, İstanbul Anadolu Yakası içinde tüm semtler anında yardıma imkanı sağlamaktayız. Profesyonel bir ekip tarafından sunulan hizmetlerimiz, tüm müşterilerimize yüksek memnuniyet sunmaktadır. Bu memnuniyet sayesinde bizler de kendimizi daha da geliştirerek, verdiğimiz hizmetlerin kalitesini artırmaktayız.

Profilo Servisi Küçükyalı 

IKINOX Servis, Profilo gibi birçok markanın beyaz eşya, kombi ve diğer elektrikli ev aletlerinin montajını, bakımını ve onarımını yapan IKINOX beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Küçükyalı ve çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, uzman ekiplerle sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Küçükyalı Profilo Beyaz Eşya Servisi

Sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor. Bu amaçla; ürün bilgileri, teknik destek, kampanya detayı ve uygulamaları, bayi adres bilgileri gibi her türlü soru ve sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor.

IKINOX Küçükyalı servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX Profilo servis numarası :0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım