Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Küçükyalı Küppersbusch Servisi
Küçükyalı Küppersbusch Servisi

Tespitten çözüme tüm aksiyonları ve oluşturduğumuz müşteri memnuniyetini, bizimle beraber takip edebilirsiniz.Küçükyalı Küppersbusch IKINOX bünyesinde hizmet vermiş olduğumuz ürünler;

·        Kurutma makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Çamaşır makinası.

·        Buzdolabı.

·        Derin dondurucu.

·        Küppersbusch Ocak .

·        Davlumbaz.

Küçükyalı Küppersbusch Servisi  

Küçükyalı Küppersbusch Servisi Piyasada çok kaliteli beyaz eşya ürünleri olmasına rağmen belli bir zaman sonra hepsi arızalanmaktadır. Bu arızalanma hayatınızı oldukça fazla etkilemektedir. Uzun süre çalışmayan buzdolabı, fırın, davlumbaz gibi tüm elektronik eşyalarınız hepsi hayatımız için oldukça önemlidir. Arızalandığında yeni makine alır kadar para ödemek istemezsiniz. Bu tür önemli sebeplerden dolayı Küppersbusch Servisi hizmetlerimiz sizleri beklemektedir.

Küppersbusch Servis Küçükyalı 

Küçükyalı Küppersbusch Servisi Çamaşır makineleriniz, şebeke suyundan ya da kullandığınız deterjanlardan dolayı kireçlenebilir ya da arızalanabilir. Bir köşede yığılmış kirli çamaşırlarınız olsun istemezsiniz fakat makinenizi, uygun maliyetli, kaliteli onaracak servis bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bazen bulaşıklarımızı fazla kalıntılı makineye koyduğumuz içi bazen şebeke suyumuzda dolayı, bazen elektrik akımından dolayı bulaşık makinelerimiz arızalanabilir. Küçükyalı IKINOX olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Küçükyalı Küppersbusch Ankastre Servisi   

Özellikle yaz aylarında sebzelerimiz hatta meyvelerimizin hızlıca çürümesi, yiyeceklerin soğukluğunu muhafaza edememesi gibi birçok buzdolabı sorunuyla karşılaşırsınız. En iyi markanın buzdolabını kullanıyor olsak bile dengesiz elektrik akımından en çok etkilenen beyaz eşyalar buzdolapları olduğu için sürekli arızalanabilir. Arızalanan buzdolaplarına çok para vermek istemiyor oluşunuzu anlayışla karşılıyoruz.

Küppersbusch Beyaz Eşya Servisi Küçükyalı 

Beyaz Eşya,çamaşır makinesi,buzdolabı,fırın vs tüm eşya arızalarında kimi zaman arızalı parçaların değişmesi sizlere kesin çözüm sunacaktır. Her servis parça değişimi yapar ancak servislerin birçoğu orijinal parça değişimi yapmaz. Parça değişimlerinde yan sanayi ürünlerinin kullanılması ise eşyalarınızın performansının düşmesine ve kısa süre sonra arızalanmasına neden olacaktır.

Küçükyalı Küppersbusch Servisi iletişim: 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım