Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Küçükyalı Dominox Servisi
Küçükyalı Dominox Servisi

Küçükyalı Dominox Servisi olarak müşterilerimizin hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek, en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyoruz.

Küçükyalı çevresinde hizmetini sunduğumuz Dominox yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır;

·        Ankastre ürünler.

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Ocak, fırın.

·        Davlumbaz.

·        Mikrodalga.

Küçükyalı Dominox Servisi  

Örneğin; Hepimizin evinde çeşitli özelliklere ait çamaşır makinesi var. Yavaş yavaş yaygınlaşan  kurutma makinesi henüz bu kadar kullanılmıyor. Çamaşır makineleri üzerimizden büyük bir yükü aldı fakat, kurutma işlemlerinde bize yardımcı olmuyor.  Artık çok geniş balkonlara veya bahçeli evlere sahip olmadığımız için istediğimiz zaman çamaşırlarımızı kurutamayabiliyoruz. Bunun yanı sıra dışarıda çamaşırlarımızı kurutmak, yaşadığınız yere göre çamaşırlarınızın kötü kokmasına sebep olabiliyor. Çamaşırlarınızı asabileceğiniz temiz veya geniş ortamlar olsa bile her zaman bu tür işlere zaman ayıramayabilirsiniz.

Dominox Servis Küçükyalı  

Hem daha sağlıklı koşullarda hemde zahmetsiz kurutma işlemleri yapabilmek için çamaşır kurutma makinesi satın alabilirsiniz. Makineyi alırken kilo kapasitesi, kullandığı kurutma teknolojisi, enerji sınıfı, markası ve size sunduğu özellikleri göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz. Eskiye göre daha uygun fiyatlara bulabileceğiniz makineler ile ev işlerinizde biraz daha kolaylık getirebilirisiniz.

Küçükyalı Dominox Servis 

Dominox makineleri her yıkamada tasarruf sağlama özellikleri, yenilikçi tasarımları, daha az gürültülü ve titreşimli yapıları, akıllı kontrol mekanizmaları, en zor lekeleri çıkaran temizleme modelleri ile sektörün en iyi markalarından biridir. Makinelerinizin ilk günkü performanslarını koruması için arıza- bakım taleplerinizi Küçükyalı Dominox Servisi aracılığıyla karşılayın! Huzurun güvenin rahatını ayrıcalığını yaşayın! Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Size IKINOX servisi sözünün garantisini hizmetlerimizle veriyoruz.

Küçükyalı Dominox Ankastre Servisi 

Küçükyalı IKINOX; yedi gün yirmidört saat DESTEK Servisi hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

Küçükyalı Dominox cagri merkezi : 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.  

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım