Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kaynarca Whirlpool Servisi
Kaynarca Whirlpool Servisi

Yaklaşık on beş yıldır; Whirlpool IKINOX Servis hizmeti vermeye başlayan firmamız, 2018  yılında yeni uzman kadrosu ile İstanbul genelinde beyaz eşya tamir, onarımı  hizmetini 1 yıl garantili işçilik ile sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz ürün gamı:

·        Buzdolabı.

·        Kombi. 

·        Çamaşır Makinesi.

·        Bulaşık Makinesi.

·        Kurutma Makinesi.

·        Ankastre ürünler.

Kaynarca Whirlpool Servisi

Kaynarca Whirlpool Servisi Günümüzde mağazalarda gördüğümüz yeni nesil çamaşır makinaları, kullanıcılarına birçok kullanışlı işlev özelliği sunuyor. Yarı otomatikten tam otomatiğe, üstten yüklemelilerden önden yüklemelilere kadar çamaşır makinası teknolojilerinde aşamalı bir gelişim süreci yaşandı. Yeni nesil çamaşır makinaları, her tür kumaşı temizleyebilmelerinin yanı sıra tüm çamaşırları yıkama işleminden sonra ilk günkü kadar yeni ve yumuşak şekilde tutabilecek kadar akıllıdır.

Whirlpool Servis Kaynarca

Kaynarca Whirlpool Servisi Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalar hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Bunun birlikte elde edilmesi çok da ucuz olmadığından, kullanımı esnasında, bakımını ihmal etmeyerek, aralıklı olarak temizleyerek bakımını ihmal etmemek gerekir.

Kaynarca Whirlpool Servis

Kaynarca Whirlpool Servisi Beyaz eşya denince akla ilk gelen buzdolabıdır. Gıdaların tazeliğini korumasını sağlayan bu eşyanın düzenli temizliği, doğrudan gıdaları etkilediğinden çok önemlidir. Buzdolabını temizlemeden önce fişi çekilmeli veya içindeki eşyalar çıkarılmalıdır. Bir miktar suya biraz sirke konularak raflar ve tüm bölmeler silinmelidir. Temiz ve nemli bez yardımıyla durulanmalı, sonrasında ise kuru bez ile kurulanmalıdır. Ancak tüm bu rütin işlemler yetersizdir. Sürekli bakıma ihtiyacı olan elektrikli eşyalarınızı Kaynarca Whirlpool Servisi olarak titiz ve güvenilir şekilde yapıyoruz.

Kaynarca Whirlpool Ankastre Servisi

Kaynarca Whirlpool Servisi her türlü beyaz eşyalar ayrı bir teknikle onarılır. Verilen hizmet sonrası test yapılır. Bununla birlikte teknik elemanları her marka ürünü nasıl tamir edildiğini profesyonel olarak bilmesi gerekir. Bu yüzden işinin ehli olan bir teknik servisten hizmet alınmalıdır.Kaynarca Acil Servis desteği %100 güvenilir, Yaygın servis ağı. müşteri saatine uygun randevu sistemi ile yanınızdayız. IKINOX Servis olarak İstanbul Anadolu yakasında tüm beyaz eşya ürünlerini profesyonel olarak tamir, bakım ve servisi hizmetini vermekteyiz.

Kaynarca IKINOX Servisi TEL NO: 0216 606 08 40      FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım