Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kaynarca Siemens Servisi
Kaynarca Siemens Servisi

Kaynarca IKINOX Servis olarak beyaz eşya sektöründe hizmet verdiğimiz genel ürünler;

·    Buzdolabı.

·    Çamaşır makinası.

·    Bulaşık makinası.

·    Fırın, davlumbaz.

·    Ankastre ürünler.

Kaynarca Siemens Servisi

Marka ya da model ne olursa olsun gerek Siemens ya da başka markaiçin amaç hep aynıdır. Elbette fırın olsun, buzdolabı ya da çamaşır makinesi, ürün ne olursa olsun daha rahat ve kullanışlı ürünler için ekonomik bir bedeli gözden çıkartmak gerekir. Ancak beyaz eşya sektöründe ürünlerin hayatımıza sunmuş olduğu kolaylıkları düşününce insan o kadar da olsun diyor.

Siemens Servis Kaynarca

Kaynarca IKINOX servisi olarak vazgeçilmez  yararları, tartışmasız çok büyük olan beyaz eşyalarınızın bakım veya onarımını bütçenize uygun  şekilde yapıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından profesyonel çözümler üretiyoruz. Bu sayede kaliteli hizmetler  sunmaya çalışıyoruz.Tüm sorunlarınızı gidermek için istediğiniz zaman yanınızdayız. Güven konusuna gelince tecrübeli, işinin ehli bir ekiple size her türlü sorunlarınızda yardımcı oluyoruz. Siz de beyaz eşyalarınızı emin ellere emanet ederek hemen çözüme ulaştırın!

Kaynarca Siemens Servis

Siemens marka beyaz eşya ürünlerin teknik servisi, bakım, onarım ve  tamir hizmetlerini onbeş yılı aşkın süredir yapıyoruz. İstanbul ili Anadolu yakası genelinde faaliyet gösteriyoruz. Çalışmalarımızı dünya ölçeğinde yerine getiririyoruz.Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları tarafından profosyonel ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Siemens Servisi Kaynarca

Kaynarca Siemens Servisi olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti sunmak adına sürekli gelişmeyi öncelik biliyoruz. Sizlerin önerileriniz bizim için çok önemlidir. Tarafımızdan aldığınız hizmet hakkında düşünce, öneri ve görüşleri çağrı merkezimize bildirmenizi rica ediyoruz. Geri dönüşü yapılan tüm bildirimler uzman IKINOX servisi tarafından titizlikle incelendikten sonra gerekli işlemler başlatılıyor.

Kaynarca Siemens Ankastre Servisi

Değerli müşterilerimize sunulan hizmetin daha kaliteli olması açısından sürekli iyileştirmeler sunma arzusu peşindeyiz. Uygun fiyat ile kaliteli hizmet amacındaki firmamız, orijinal yedek parça stoğunu da sürekli genişletmektedir.Müşterilerimizin en ufak problemlerini bile çözüme kavuşturmak adına telefonlarımız daima kullanıma açıktır. Bize bir telefon uzaklıkta olduğunuzu unutmayın. En uygun fiyatlarla, hızlıca  garantili bir hizmet almak için Kaynarca Siemens yetkililerine ulaşabilirsiniz.

IKINOX Kaynarca Siemensmüşteri hizmetleri : 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım