Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kaynarca Sharp Servisi
Kaynarca Sharp Servisi

Kaynarca Sharp Servisi hizmet verdiği ürün gamı;

·        SHARP Buzdolabı

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Fırın, davlumbaz.

·        Ankastre ürünler servisi.

Kaynarca Sharp Servisi

Kaynarca Sharp Servisi Pazardaki gelişmelerle birlikte teknolojisi de gelişen elektronik eşya sektörü, teknolojik gelişimin temeline verimliliği oturtuyor. Son yıllarda çevre dostu beyaz eşyaya olan talebin artması ile beyaz eşya üreticileri de bu yönde çalışmalarını ve ürün yelpazelerini artırdılar. Çevre bilinci hızla yayılırken, tüketimin her alanında olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de enerji tasarruflu, doğaya daha az zarar veren ürünler geliştirilmeye başlandı.

Sharp Servis Kaynarca

Kaynarca Sharp Servisi Çevre dostu ürünlerden buzdolapları siz tatildeyken elektrik faturasını kabartmıyor, çamaşır makinası çamaşırın kirini ölçüp daha az deterjan ve daha az su kullanıyor, bulaşık makinası su tüketimini bulaşık miktarına göre ayarlayabiliyor. Yeni üretilen birçok bulaşık makinası az miktarda bulaşık ile çalışarak makinanın bir bölümünü kullanarak tasarruf sağlıyor.

Kaynarca Sharp Servis

Kaynarca Sharp Servisi kalite standartlarının öneminin kavranması, tüketici tercihlerinin ön planda tutulması, gelişmiş tekniklerive iyi işleyen servis yapısı ihracattaki büyük başarının temelini oluşturuyor.

Sharp Servisi Kaynarca

Kaynarca Sharp Servisi aynı gün servis imkanı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış oldugunuz sorunlariçin tamir  hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda,  endüstriyel tasarımlarının ürün haline dönüştürülmesi aşamasında uçtan uca destek veriyoruz. Yenilikçi projeler üzerinde çalışmalara sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Kaynarca Sharp Servisi İletişim :0216 606 08 40       FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım