Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kaynarca Regal Servisi
Kaynarca Regal Servisi

REGAL markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın  servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Kaynarca Regal Servisi

Müşteri ilişkilerini yönetmek belirli bir süreci beraberinde getirmektedir. Bu evreleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

·        Müşteri seçimi,

·        Müşteri edinme,

·        Müşteri koruma,

·        Müşteri derileştirme,

Regal Servis Kaynarca

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir. Gelen servisi en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak cihazınızın onarımını yapacaktır.Regal Servis Kaynarca olarak faaliyet gösteren beyaz eşya hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek arızalariçin bir telefon uzaklığındayız.

Kaynarca Regal Servis

Kaynarca Regal Servisisiz değerli tüketicilerimize kaliteli bir servis deneyimi sunmaktadır. Ekiplerimiz elektronik cihazlarınızın problemlerini en kısa sürede giderecektir. IKINOX servisimize ilettiğiniz tüm beyaz eşya problemleriniz ürünleriniz konusunda uzmanlaşmış profesyonel servisi ekiplerimizce incelenerek Siz değerli kullanıcılarımıza arıza ya da arızalarile ilgili bilgi verilecektir.

Regal Servisi Kaynarca

Beyaz eşyalarınızda tüm ürünlerinizde orijinal yedek parça kullanmaktadır. Kaynarca Regal Servisi her ihtiyaç duyduğunuz anda arayabilirsiniz. İşçilik garantili olarak ürünlerinizin onarım işlemini tamamlayacaktır.Kaynarca IKINOX Servisi sunmuş olduğu tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl onarım garantisi vermektedir. Hızlı bir şekilde hizmeti veren firmamız, deneyimli ve profesyonel ekibiyle, donanımlı araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir.

Kaynarca Regal Beyaz Eşya Servisi

Kaynarca IKINOX Servisi beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza için 7 / 24 çağrı merkezimiz sürekli olarak servis kaydı almaktadır. Teknik Servimizden aldığınız tüm beyaz eşya, ekiplerimiz ürünlerinizin onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra tarafınıza ürün garanti fişini bırakacaktır. Ekibimizin tarafınıza bırakmış olduğu REGAL beyaz eşya onarım belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı problemin tekrar meydana gelmesi durumunda Kaynarca Regal Servisimizden ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Ürünlerinizdeki tekrarlayan problem çözülene kadar ücretsiz beyaz eşya hizmeti alabilirsiniz.

Kaynarca Regal İletişim :0216 606 08 40     FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım