Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kaynarca General Electric Servisi
Kaynarca General Electric Servisi

Kaynarca General Electric Servisi markalı buzdolabı, fırın, ocak, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, davlumbaz cihazlarınızın Kaynarca IKINOX teknik servisiyiz. 0216 606 08 40 numaralı çağrı merkeziyle haftanın 7 günü uzman servis personeli ile hizmet vermekteyiz. Servis talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz.

Kaynarca General Electric Servisi

Kaynarca General Electric Servisi Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Kaynarca IKINOX Servisi olarak çözüme ulaştıramadığımız hiç bir bakım, onarım ve arıza yoktur.Anında çözüm üretmek için çalışan Kaynarca IKINOX Servisi olarak cihazlarınıza bir yıl garantili teknik servis hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu yakasına hizmet veren IKINOX servisi çağrı merkezlerimizden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

General Electric Servis Kaynarca

Kaynarca General Electric Servisi Onarılması gereken beyaz eşyalarınız, ankastreleriniz Kaynarca General Electric kalitesiyle ilk günkü gibi kullanılır halde size teslim ediyoruz. Kaliteli General Electric servisi için bize ulaşın. Hızlıve güvenilir teknik servis anlayışı ile gezici mobil araçlarıile aynı gün General Electric servis imkanı olanağıyla yanınızdayız.

Kaynarca General Electric Servis

Kaynarca IKINOX olarak General Electric beyaz eşyalar için garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler için konusunda uzman ekiplerimizi size yönlendiriyoruz.İstanbul ilçesi Kaynarca içinde en bilinen ve tercih edilen adreslerden olan IKINOX beyaz eşya servisi konusunda sizlere anında yardımcı oluyoruz.

General Electric Servisi Kaynarca

Kaynarca General Electric Servisi Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihityacınız olan tek şey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de beyaz eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşabilir, arıza not bırakabilirsiniz.

General Electric çağrı merkezi : 0216 606 08 40

 FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım