Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kaynarca Dominox Servisi
Kaynarca Dominox Servisi

Dominox marka servisi olan Kaynarca IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakımı durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.

Kaynarca IKINOX servisi hizmet verdiğimiz, kullanışlı ürün çeşitlerimiz;

·        Ankastre ürünler.

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Ocak, fırın.

·        Davlumbaz.

·        Mikrodalga.

Kaynarca Dominox Servisi

Kaynarca Dominox servisi olarak ivedi şekilde hizmet sunmaktayız. Dominox beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok sebep bulunmaktadır. Bakım, onarım gibi sebepten dolayı Kaynarca Dominox Servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Dominox Servis Kaynarca

Beyaz eşya seçiminde püf noktalar neler? İhtiyacınıza ve evinize en uygun olabilecek modelleri seçin. Hacim, beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konudur. Öncelikle beyaz eşyanın yerleştirmek istediğiniz yere sığıp sığmayacağından emin olun. Beyaz eşya seçerken, ürünün fiyatından çok kullanım kolaylığı ve işleviyle ilgilenin. En önemlisi de teknik servis desteği olan markaları tercih edin!

Kaynarca Dominox Servis

Herhangi bir elektrik kesintisinde sorun yaşamak istemiyorsanız, buzdolabınızı alırken öncelikle saklama süresine dikkat edin. Gıdalarınızı kolaylıkla saklamakiçin rafları geniş ve kullanışlı buzdolaplarını tercih edin. Bulaşık makinesi alırken, makinenin çok programlı olmasından ziyade ihtiyacınızı görecek programlara sahip olmasına dikkat edin. Çamaşır makinesi alırken kısa süre ve ön yıkama programlarının olmasının yanı sıra ihtiyacınıza göre kg kapasitesi ve sıkma devri özelliklerini de göz önünde bulundurun!

Dominox Ankastre Servisi Kaynarca

Yorgan yastık gibi eşyaları yıkamak ya da kuru temizlemeye para vermek istemeyenler yüksek kapasiteli makineleri tercih etmelidir. Ev işlerini kolay hale getirebilmenin en güzel yolu teknolojiden faydalanmak. Hem küçük ev aletleri hem de beyaz eşyalar ile ev işleri artık eskiye göre daha az zamanımızı alıyor. Temizlik esnasından bizi en çok yoran çamaşır yıkama ve kurutma işlemlerinizi zahmetsiz yapabilmenizin yolu yine teknolojiden geçiyor. Sizde işlerinizin süresini aza indirmek için çamaşır kurutma makinesi satın alabilirsiniz. Aldığınız tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını en güvenilir şekilde Kaynarca Dominox servisi olarak bize yaptırabilirsiniz.

Kaynarca IKINOX Servisi Dominox cağrı merkezi : 0216 606 08 40      FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Etiketler:servis

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım