Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kavacık Whirlpool Servisi
Kavacık Whirlpool Servisi

Sancaktepe Whirlpool IKINOX Servisi olarak hizmet sunmaktayız. Her beyaz eşya ürünü ayrı bir teknikle onarılmaktadır. Beyaz eşya servisi bu alanda verdiği hizmet ile ayrıca tamir aşamasından sonra test de yapmaktadır. Teknik ekibimiz ise her eşyayı tamir edebilecek elemanlara sahip olmalıdır. Bununla birlikte servis elemanları her markanın ürününün nasıl tamir edildiğini ve bölümlerini de bilmesi gerekmektedir. O yüzden işinin ehli olan teknik servisten hizmet alınmalıdır.

Kavacık Whirlpool Servisi

Kavacık Whirlpool Servisi; Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri isteklerini ve taleplerini en üst seviyede karşılamak ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kavacık IKINOX Servisi olarak profesyonel hizmetler sağlayarak, hızlı ve yerinde montaj, bakım servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Whirlpool Servisi Kavacık

Kavacık Whirlpool Servisi; Whirlpool marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Kavacık Whirlpool Servis

Kavacık Whirlpool IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;


·        İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.


·        Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.


·        Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.


·        Randevuya zamanında gideriz.


·        Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.


·        Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.


Kavacık IKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

Kavacık Whirlpool Ankastre Servisi

IKINOX Kavacık Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40        FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım