Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kavacık Regal Servisi
Kavacık Regal Servisi

Beyaz eşya sektörünün birçok kategorisinde dünyada söz sahibi konuma gelen Türkiye, en az su tüketen çamaşır makinesi, en kısa sürede yıkayan, az su tüketen bulaşık makinesi, az enerji tüketen buzdolabı veya kurutucu, en sessiz çalışan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın örnekleri ile oldukça ses getirmektedir. Kavacık Regal Servisi olarak tüm bakım, onarımiçin her zaman hizmet vermekteyiz.

Kavacık Regal Servisi

Kavacık Regal Servisi, beyaz eşyalar evlerin olmazsa olmazı ürünlerdir. Günlük yaşantımız da zaman kazanmamızı sağlayan ve işlerimizi kolaylaştıran vazgeçilmez makinelerdir. Bu eşyalar alındığı tarihten itibaren 2 yıl garantili olarak alırız. Gerek garanti kapsamında gerekte garanti kapsamı bittiğinde arıza yapabiliyorlar. Sancaktepe Regal Özel Servisi, sizlerin her türlü bakım/ onarım işlerinize çözüm sağlamayı görev bilmiştir.

Regal Servisi Kavacık

Kavacık Regal Servisi olarak verdiğimiz bazı hizmetler;


·       Ankastre ocak.


·       Davlumbaz.


·       Buharlı pişirici.


·       Bulaşık makinesi.


·       Buzdolabı .


·       Çamaşır makinesi.


·       Kurutma makinesi.


·       Bulaşık makinesi .


·        Fırın.

Kavacık Regal Servis

Kavacık Regal Servisi; Regal marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Kavacık Regal IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kavacık Regal IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

Kavacık Regal Beyaz Eşya Servisi

IKINOX Kavacık Regal Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40      FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım