Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kavacık Profilo Servisi
Kavacık Profilo Servisi

Kavacık Profilo Servisi; Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri isteklerini ve taleplerini en üst seviyede karşılamak ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız.

Kavacık IKINOX Beyaz Eşya Servisi Olarak Profesyonel hizmetler sağlayarak, hızlı ve yerinde montaj, bakım servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Kavacık Profilo Servisi

Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri servisi olan IKINOX, buzdolabı veya derin dondurucu gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Kavacık Profilo Servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;


·       Derin dondurucu.


·       Buzdolabı.


·       Kombi.


·       Çamaşır makinesi.


·       Bulaşık makinesi.


·       Fırın, ocak.


·       Kurutma makineleri.


·       Ankastre cihazlar.

Profilo Servisi Kavacık

Kavacık Profilo Servisi; geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.

Kavacık Profilo Servisi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyalar için hem bakım hem de tamir hizmeti almak için bizi güvenle arayabilirsiniz. Bizler memnuniyetinizi sunacağımız kalıcı çözümlerle garanti altına almayı ana hedef olarak belirledik.

Kavacık Profilo Servis

Kavacık Profilo Servisi;ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servis olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Kavacık Profilo Ankastre Servisi

Kavacık IKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir. IKINOX Kavacık Profilo Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40        FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım