Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kavacık İndesit Servisi
Kavacık İndesit Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi; Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri isteklerini ve taleplerini en üst seviyede karşılamak ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Kavacık İndesit Servisi

Bazen kullanıcı hatası bazen de yüksek gelen elektrik voltajlarından kaynaklanan yüksek akım, makinelerimizin elektronik parçalarına zarar vermektedir. Kavacık İndesit Servisi olarak profesyonel hizmetler sağlayarak, hızlı ve yerinde montaj, bakım servis hizmetleri sağlanmaktadır.

İndesit Servisi Kavacık

Kavacık İndesit Servisi olarak farklı markalarda uzmanlaşmış ekibimiz, İndesit beyaz eşyasında da eğitimli uzman ekiplerimizle karşınızdayız. Kavacık IKINOX Servisi, disiplinli ve profesyonel kadromuz, servis isteyen adrese zamanında ulaşır. Kullanıcıların sorunlarını en kısa sürede çözme odaklı ekiplerimiz, bazen sorunu yerinde çözerek müşteri memnuniyetini iki katına çıkarmaktadır.

Kavacık IKINOX Servisi, İndesit olarak verdiğimiz başlıca beyaz eşyalar;


·       Derin dondurucu.


·       Buzdolabı. 


·       Çamaşır makinesi.


·       Bulaşık makinesi.


·       Set üstü ocaklar.


·       Kurutma makinesi.


·       Ankastre cihazlar.


·       Kombi.

Kavacık İndesit Servis

Kavacık İndesit Servisi; İndesit marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Kavacık İndesit Beyaz Eşya Servisi

Kavacık IKINOX Servisi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kavacık İndesit IKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

Kavacık İndesit Servisi İletişim:0216 606 08 40        FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım