Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Göztepe Buzdolabı Servisi
Göztepe Buzdolabı Servisi

Göztepe Buzdolabı Servisi Yıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan IKINOX, No-Frost buzdolabı gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Göztepe Buzdolabı Servisi

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Göztepe de ikamet eden müşterilerimize ve mahallelerine servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Buzdolabı Servisi Göztepe

Örneğin; Buzdolapları günümüz modern toplum yaşamının en gerekli beyaz eşya ürünlerinin başında ilk sırada yer alır. Buzdolabı teknolojisi ile birlikte artık gıdaları daha uzun süreler, ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde saklayabilme şansına sahip olabiliyoruz.

Göztepe Buzdolabı Servis 

Kullanım sırasında olağandışı haller ile karşılaşılmasına ve buzdolabının mevcut performansından verim alınmamasına neden olabilen bu sorunlara yönelik olarak Göztepe Buzdolabı Servisi merkezi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Göztepe Buzdolabı Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek,daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

GÖZTEPE BUZDOLABI SERVİS TEL NO: 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.  

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım