Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Göztepe Ariston Servisi
Göztepe Ariston Servisi

Kuruluş aşamasından beri doğru hedef ve stratejilerle, sektörde hızla büyüyen Ariston Teknik Servisi olan IKINOX un hizmet verdiği ürünler:

·    Buzdolabı.

·    Bulaşık makinası.

·    Çamaşır makinası.

·    Davlumbazlar.

·    Fırın.

·    Ankastre ürünler.

Göztepe Ariston Servisi

Göztepe Ariston Servisi İstanbul genelinde hizmet vermeye yıllardır devam ediyoruz. Göztepe müşterilerine en hızlı  güvenilir, hizmeti vermek için haftanın yedi gün yirmi dört saat boyunca çalışmalar yapıyoruz.

Ariston Servis Göztepe 

Göztepe Ariston Servisi tarafından en küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun giderilir. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştirilir.Ariston Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlayarak kullanılır vaziyete getirerek size bırakıyoruz.

Göztepe Ariston Servis 

Ev eşyalarının hayatımızdaki rolü tartışmasız çok büyüktür. Bazen eşyalarımızda bakım, onarım gereksinimi ortaya çıkabilir. Örneğin; Buzdolapları zamanla sürekli kullanımdan dolayı aşınır ya da çeşitli arızalar çıkarmaya başlar. Genellikle iyi soğutmama, buzlanma veya çok elektrik harcama gibi problemler olduğu gibi ses yapma, koku gelmesi ve komple çalışmaması gibi büyük sorunlarda oluşabilir.Buzdolabınızı yeni alırken boyutu, özellikleri, az enerji harcaması kadar teknik servis performans ayarlarına dikkat edin. İyi bir buzdolabı kadar iyi bir servis ekibi de önemlidir. Göztepe  Ariston her konuda size yardımcı olur.

Ariston Servisi Göztepe  

Buzdolapları yüksek performans ile çalışması için düzenli bakım yaptırılması gerekir. Göztepe Ariston Servisi ile yaptıracağınız rutin bakımlar buzdolabınızın ömrünü uzatır. Daha az elektrik harcamasını sağlar ve sizin için tehlikeli ya da masraflı oluşacak arızayı önlemenizi sağlar.

Göztepe Ariston Beyaz Eşya Servisi 

Göztepe IKINOX servisi olarak siz müşterilerimize tavsiyemiz; buzdolabı kapısını çok sık şekilde uzun süreli açık tutulması ısı kaybına neden olur. Isıyı koruyabilmek için sürekli çalışır bu da buzdolabının yorulmasına, fazla enerji harcamasına ve zamanla bozulmasına neden olur. Ayrıca buzdolabına sıcak bir şey, üstü açık sıvılar konulmamalıdır.

Göztepe Ariston servisi, Bakım, onarım ihtiyacınız için firmamız her zaman hazırdır.

IKINOX TEL NO: 0216606 08 40  

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım