Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Çengelköy Teba Servisi
Çengelköy Teba Servisi

Çengelköy Teba Servisi

TEBA marka servisi olan Teba Servisi Çengelköy IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakımı durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.

IKINOX Servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler;

·         Ankastre ürünler.

·         Buzdolabı.

·         Teba Çamaşır makinesi .

·         Bulaşık makinesi.

·         Ocak, fırın.

·         Davlumbaz.

·         Mikrodalga.

Teba Servis Çengelköy

TEBA beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok husus bulunuyor. Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşer ya da arıza yapabiliyor. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybederve yemeklerinizi çiğ bırakır. Bakım, onarım gibi sebepten dolayı Çengelköy Teba Servisi  hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Çengelköy Teba Servis

TEBA ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Çengelköy IKINOX özel servis olarak hep yanındayız.Çengelköy Anadolu yakasındaki bütün bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamir, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır.

Çengelköy Teba Ankastre Servisi

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Çengelköy ve çevresinde ikamet eden müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.TEBA servis Çengelköy hizmetlerinden hemen yararlana bilirsiniz. Beyaz eşyalar şüphesiz ev ortamı içinde fazlaca kullandığımız ve varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımların düzenli bir şekilde vaktinde uzman  ekip tarafından garanti ile yapılır.

IKINOX BÖLGE SERVİSİ İLETİŞİM:0216 606 08 40    FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım