Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Bostancı Sharp Servisi
Bostancı Sharp Servisi

Bostancı çevresine IKINOX servisimizin hizmet verdiği ürünler ;

·        SHARP BuzdolabıTürkiye .

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Fırın, davlumbaz.

·        Ankastre ürünler servisi.

Bostancı Sharp Servisi 

Bostancı pazarlarındaki gelişmelerle birlikte teknolojisi de gelişen elektronik eşya sektörü, teknolojik gelişimin temeline verimliliği oturtuyor.Servis talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Bostancı Sharp Teknik Servisi hizmet verdiği onarım, bakım ve arızalara garanti vermektedir.

Sharp Servisi Bostancı  

Anında çözüm üretmek için çalışan IKINOX,  SHARP markalı cihazlarınıza bir yıl garantili teknik servis hizmeti verir. İstanbul anadolu yakasına hizmet veren IKINOX servisi çağrı merkezlerimizden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Onarılması gereken beyaz eşyalarınız, ankastreleriniz ve kombileriniz için Bostancı IKINOX servisi için bize ulaşın!

Bostancı Sharp Servisi  

Hızlı ve güvenilir teknik servis anlayışı ile gezici mobil araçları ile aynı gün SHARP ürünlerinize servis imkanı. Vermiş olduğumuz hizmetler için Bostancı Sharp Servisi teknik ekip konusunda uzman ekiplerimiz size yönlendirilecektir. Teknik destek ekibimiz  sürekli eğitimlere tabi tutulur.

Sharp Beyaz Eşya Servis Bostancı   

Bostancı Sharp Servisi beyaz eşya, ankastre ve buzdolabı arızalarınız için montaj bakım arıza, yedek parça satış sonrası hizmetleri sunmaktadır. 7/24  0216 606 08 40 Çağrı Merkezimizi arayabilir; beklemeden yorulmadan profesyonel SHARP Servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.Tüm beyaz eşyalarınızın servisi ve sürekli yapılması gereken bakımlarda güvenli hizmetin garantisini Bostancı IKINOX Servisi olarak size sunuyoruz.

Bostancı Sharp Servisi İletişim :0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım