Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Bostancı General Electric Servisi
Bostancı General Electric Servisi

IKINOX 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bizim için olmazsa olmazımız karşılıklı güvendir. Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir.IKINOX servisimizin hizmet verdiği General Electric genel eşyalar;

·        Buzdolabı.

·        Fırın.

·        Çamaşır Makinası. 

·        Bulaşık Makinası.

·        Ankastre ürünleri.

·        Kurutma makinaları.

Bostancı General Electric Servisi 

Bostancı General Electric Servisi;  kurulmuş olduğu yıldar itibaren, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kaliteli ve istikrarla en kısa sürede karşılık vermek ilk önceliği olmuştur.2000 yılında çalışma hayatına başlayan ve bugün alanında öncü, yenilikçi, müşterilerinin çözüm ortaklığı olmuştur.Bostancı General Electric Servisi beyaz eşya, kombi petek temizliği ekipmanları ile bakım onarım ve yedek parça hizmeti vermektedir.

General Electric Servis Bostancı  

Bostancı General Electric Servisi; konusunda uzman kadrodan oluşmaktadır. Vizyonu sürekli müşteri memnuniyeti olmuştur. Hiç bir zaman kaliteden ödün vermemiştir. Hizmetlerini dürüst, ciddi ve güvenilir bir şekilde yapmayı ilke edinmiştir. Servislik faaliyetlerimize Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destek ve güçle devam etmekteyiz.

Bostancı General Electric Ankastre Servisi  

Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihityacınız olan tek şey güvenilir olan servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de beyaz eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşın, güvenli hizmetin rahatlığına kavuşun!İstanbul ilçesi Bostancı içinde en bilinen, tercih edilen adreslerden olan IKINOX beyaz eşya servisi konusunda sizlere anında yardımcı oluyoruz.

BOSTANCI General Electric Servisi Çağrı Merkezi : 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım