Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Bostancı Franke Servisi
Bostancı Franke Servisi

Bostancı Franke Servisi teknik servis hizmetleri olarak Bostancı da on beş yıldır hizmet vermekteyiz. Tecrübeli kadromuzla hizmet vermekten onur duyarız. Yolumuza itinayla devam etmekteyiz. Bizim sloganımız önce güven sonra zamanında hizmet ilkesiyle bağdaşarak yol almaktır.  Bu sebeple müşterilerimizi ve işimizi önemseyerek zevkle hizmet vermekten kaçınmıyoruz. En önemli kısmı yerimizin aynı noktada, aynı ismi güvenle muhafaza etmektedir. Müşterilerimize güven vermek en büyük hedefimizdir.

Bostancı Franke Servisi  

FRANKE yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır;

·        Ankastre ürünler.

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Ocak, fırın.

·        Davlumbaz.

·        Mikrodalga.

Franke Servis Bostancı 

Bostancı Franke Servisi Firmamız uzun yıllar boyunca düzenli, tecrübeli kadrosu ile yıllardır aynı yerinde müşterilerimize hizmet vermektedir. Franke marka beyaz eşyalarınızı sağlıklı, profesyonel kadromuz ile bakım, onarım yapıyoruz. Uzman kadro ve ekipmanlar ile hizmet veriyoruz. On beş yıllık tecrübeyle beyaz eşya uzmanlık alanımız, yapılan işlerimiz servisimiz güvencesinde, garantili yapıyoruz.

Bostancı Franke Servis 

Bostancı Franke Servisi kadrosundaki deneyimli ve konusunda uzman çalışanları ile hızlı, güvenilir ve sektöründeki son teknolojik yenilikleri uygulayabilen bir beyaz eşya hizmeti veren teknik servisi olarak faaliyet görtermektedir.

Franke Ankastre Servis Bostancı  

Kalite sağlamlığı ile güvenle kullandığınız eşyalarınız artık en uygun fiyatlarBostancı Franke Servisitarafımızdan yapılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmanızı istiyoruz. Size bir telefon kadar yakınız.

Güvenli Kalite ile buluşmanız amacıyla bizi arayın!

Bostancı Franke Servisi iletişim: 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım