Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir General Electric Servisi
Ataşehir General Electric Servisi

Ataşehir General Electric Servisi 0216 606 0 840 ihtiyaçlarınızda güvenilir bir firma arıyorsanız, uzun yılların tecrübesine sahip servisimizi görmeden karar vermeyin En kaliteli çözümleri en kısa zamanda üreten firmamız, beyaz eşya servisi sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır. General Electric marka tüm beyaz eşyalarınızın montaj, bakım, onarım ve garantili parça değişimlerinde uzman olan firmamız İstanbul’un birçok ilçesine servis hizmeti götürmektedir. Firmamız tarafından alınan randevular en kısa sürede sonuçlandırılarak beyaz eşya arızası konusundaki sıkıntılar kalıcı olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

 Ataşehir General Electric Servisi hizmetlerine başladığı ilk günden beri müşteri memnuniyetini baz alan anlayışla hizmet üreten firmamız, kaliteli çözümlerle sektörde fark yaratmaktadır. Alışılagelmiş yöntemleri teknolojinin tüm gelişmelerini yakından takip ederek aşan uzmanlarımız, General Electric marka eşyaların servis anlayışında olağanüstü çözümlere imza İkinox atmaktadır. Montaj, arıza onarım, parça değişikliği konusunda sektör lideri konumunda olan firmamız en uygun fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylıklarıyla hizmet vermektedir.

Ataşehir General Electric Servisi Özel Hizmetlerimiz

Ataşehir General Electric Servisi konusunda tecrübesi ve hizmet anlayışıyla fark yaratan firmamız, ev ve işyerlerinizde yaşam kalitesini yükselten beyaz eşya ve elektrikli ev eşyaları konusunda birçok hizmete imza atmaktadır.

  • Montaj
  • Demontaj
  • Bakım
  • Onarım
  • parça değişimi

Konularında büyük özen göstererek hizmet üreten firmamız, General Electric marka buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın ve tüm elektrikli ev aletlerinde oluşan sorunlarda güven içerisinde başvurabileceğiniz bir adrestir. Serviste bekleme sürelerini en aza indirmek için olağanüstü çaba gösteren uzmanlarımız sihirli dokunuşlarla mükemmel sonuçlara imza atmaktadır.

 Ataşehir General Electric Servisi olarak güven ve kaliteyi temsil eden firmamız, sıfır hata odaklı çözümler üretmektedir. Sürekli artan müşteri kapasitesi ile Ataşehir bölgesinde de en çok tercih edilen teknik servisler arasında yer alan firmamız, beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olması için uygulanan bakım işlemlerinde de iddialıdır. Eşyalarınızın uzun yıllar sorunsuz çalışabilmesi ve performanslarının artması için yapılan periyodik bakımlar, uzmanlarımız tarafından büyük bir itina ile yapılmaktadır. Yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili olarak firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşarak, en iyi fiyatlar ve ödeme koşulları ile hizmet talep edebilirsiniz.0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım