Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Franke servisi
Ataşehir Franke servisi

Ataşehir Franke ÖZEL servisi 0216 606 0 840 olarak hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde, uzman ekibimiz ve gezici servis araçlarımızla Franke marka tüm beyaz eşyaların montaj, bakım, onarım ve parça değişim işlemlerini itina ile yapıyoruz. İletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşım sağladığınızda en yakın sürede sorunlarınızı çözüyoruz. Beyaz eşya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, her zaman müşterilerin memnuniyetine yönelik hedefleri amaç edinmektedir. Önemli maddi kaynaklar harcayarak aldığınız beyaz eşyalarınızın ilk günkü performanslarına kavuşması için, firmamızın iletişim numaralarından randevu almanız yeterli olacaktır.

Ataşehir Franke servisi hizmetlerinde görev yapan uzman personelimiz, gelişen teknolojiye uygun olarak üst düzey teknik bilgilerle donatılmıştır. Her biri teknoloji harikası ürünlerden oluşan Franke marka beyaz eşyalar genelde, kullanım hataları ve enerji kaynaklarındaki voltaj düzensizliği sebebiyle arıza yapmaktadır. Bu tür durumlarda eşyalarınızın elektrikle bağlantısın sonlandırarak, en yakın Franke beyaz eşya servisini aramalısınız. Bilinçsiz yapılacak her müdahale eşyanızın daha çok zarar görmesinde sebep olmaktadır.

Franke Özel Beyaz Eşya Servisinde Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

Ataşehir Franke servisi ihtiyaçlarınızda dikkat etmeniz gereken en önemli husus, servis hizmeti veren firmanın hizmet kalitesi olmalıdır. Günümüzde birçok merdiven altı diye tabir edilen firma piyasada yer almaktadır. Firmamız tüm beyaz eşya montaj, tamir, bakım ve parça değişimlerinde kaliteli işçiliği en önde tutan prensiplere bağlı olarak hizmet vermektedir. Servis ihtiyaçlarınızda dikkatli bir araştırma yaparak kaliteyi önde tutan firmalara ulaşmanız mümkün olmaktadır. Sektörde sürekli olarak tavsiye yoluyla hizmet ağını genişleten firmamız, İstanbul’un birçok ilçesinde beyaz eşya servisi hizmetleri vermektedir.

Ataşehir Franke servisi olarak tüm hizmetlerimizde sıfır hata, sıfır sorun ilkesine bağlı olarak hizmet etmekte ve müşterilerimizin taleplerini her şeyin ötesinde görmekteyiz.

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Fırın
  • Elektrik süpürgesi

Türünden tüm beyaz eşyaların garantili olarak tamir bakım ve parça değişimlerini itina ile yapan servisimiz, en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hizmet vermektedir. Yaşadığınız tüm sorunlarda servisimizin iletişim numaralarından bize ulaşarak, beyaz eşyalarınızda oluşan sorunlarınızın çözümü konusunda veya ödeme koşulları ile ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz 7/24 müşteri destek hattıyla sizlerin hizmetindedir.0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım