Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Acıbadem Teba Servisİ
Acıbadem Teba Servisİ

Acıbadem Teba Servisİ

Bir telefon kadar yakın gezici beyaz eşya servisimiz sayesinde evlerinizde yapılacak ve evlerinizden gerekirse alınarak, firmamız gerekli test ve parça değişimleri orijinalleri ile değiştirerek sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Kaliteli bir iş, iyi referans her zaman ihtiyacımız olan bir tecrübedir. Müşterilerimize en iyi beyaz eşya tamir hizmetlerini sunuyoruz.

Teba Servisİ Acıbadem

Acıbadem Teba Servisi, iletişim bölümünden bizleri arayabilirsiniz. Bizlere İletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Sizleri telefonda karşılayan arkadaşımız sizlere bozulan makineleriniz hakkında bilgiler verebilir. Aynı zamanda sahada olan servislerimizi sizlere yönlendirebilir.

Acıbadem Teba Servisi, 15 Seneyi aşkın beyaz eşya servis hizmetlerinde çalışmaktayız. Şimdiye kadar bizlere gelen makinelerde hiç sorun yaşatmadan müşterilerimize hizmet sunarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Acıbadem Teba Servis

Sorun yaşatmadan iş kabiliyetimizi geliştirerek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sizlerde bizleri arayarak sorunlu makinelerinizi bizlere emanet edebilirsiniz. En iyi şekilde makineleriniz yapılarak sizlere teslim edilecektir. Makineleriniz parça değişim istediğinde orijinal parçalar ile bozulan parçaları değiştiriyoruz. Gerekli bakımları yaparak testlerini yaptıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.

Acıbadem Teba Ankastre Servisİ

Bizlere telefon ederek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sorunsuz hizmet anlayışı ve Profesyonel ekip ile sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.Acıbadem Teba Servisi; Teba marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Acıbadem IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

·        İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·        Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

Randevuya zamanında gideriz.

Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

Acıbadem Teba Beyaz Eşya Servisi

Acıbadem Teba IKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Acıbadem Teba Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak, teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40     FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım